Konkurs je istekao.

Saradnik u sektoru ekspanzije / ekspanzionista

TEDi trgovina d.o.o.

Beograd

16.06.2022.

Nemački lanac prodavnica TEDi osnovan je 2004. godine u gradu Dortmundu (Nemačka). Sa preko 2.700 filijala i 24.500 zaposlenih u jedanaest evropskih zemalja (Nemačka, Austrija, Španija, Italija, Slovačka, Slovenija, Poljska, Češka, Mađarska, Rumunija i Hrvatska) TEDi se ubraja u lidere na području maloprodaje neprehrambenim proizvodima.

Naša ponuda se temelji na principu široke palete proizvoda dobrog kvaliteta po povoljnim i fer cenama.

Kroz našu mrežu poslovnica dostupni smo svima, nezavisno da li u gradu ili ruralnim sredinama.

TEDi svoju poslovnu mrežu širi izvan granica Evropske Unije i uskoro otvara svoja vrata na području Republike Srbije. Za potrebe razvoja naše poslovne mreže na području Republike Srbije tražimo:

SARADNIKA U SEKTORU EKSPANZIJE / EKSPANZIONISTU (m/ž)

Vaši zadaci:

  • pronalazak, analiza i odabir odgovarajućih lokacija prema konceptu TEDi-a
  • procena prometa, poslovnih rezultata i troškova investicije
  • komunikacija, izrada i održavanje komunikacione mreže sa agentima za nekretnine, zakupcima, gradskim / opštinskim i projektnim kancelarijama
  • vođenje pregovora radi realizacije ugovora o zakupu
  • provera pozicija postojećih objekata i pronalazak zamenskih objekata na atraktivnijim lokacijama
  • provera i izrada ugovora o zakupu i pripadajuće dokumentacije

Vaš profil:

  • uspešno završeno obrazovanje iz oblasti ekonomije, građevine ili drugog usmerenja (SSS, VŠS, VSS)
  • napredno znanje rada na računaru (MS Office, PowerPoint) i dobro vladanje aplikacijom Google Earth
  • poželjno iskustvo u ekspanziji i razvoju poslovnih objekata
  • znanje nemačkog jezika
  • spremnost na česta putovanja i izražena snalažljivost u prostoru
  • strukturisan i samostalan način rada
  • samoinicijativnost, izražene komunikacijske veštine, fleksibilnost i sposobnost rada pod velikim opterećenjem
  • bezbedan, samouveren i stabilan nastup

Naša ponuda:

  • dinamično i prijatno radno okruženje
  • službeni automobil sa mogućnošću korišćenja u privatne svrhe
  • obimna obuka za radno mesto
  • sigurno radno mesto i mogućnost napredovanja u internacionalnom preduzeću

Di li ste zainteresovani?

Ukoliko jeste zainteresovani, molimo da pošaljete svoju prijavu sa biografijom (CV) na nemačkom i srpskom jeziku putem linka koji se nalazi niže.

O nama možete saznati više na www.tedi.com

Radujemo se Vašoj prijavi!

Kontaktiraćemo kandidate koji zadovoljavaju sve uslove, a ovom prilikom ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom poverenju i želimo uspešan nastavak profesionalne karijere.

Mehr als 2.693 Filialen europaweit und rund 24.500 Mitarbeiter in 11 Ländern: Damit zählt das 2004 in Dortmund gegründete Unternehmen zu den führenden der Non-Food-Branche.

In unseren Märkten bieten wir eine breite Auswahl, die überrascht: Egal, ob Drogerie, Tierbedarf, Haushalts oder Do-It-Yourself-Artikel – bei TEDi findet man alles unter einem Dach und kann sich von der Vielfalt, aktuellen Trends und coolen Gadgets inspirieren lassen. Mit unseren Produkten kann man seiner Kreativität freien Lauf lassen, das Zuhause verschönern und den Alltag erleichtern.

Wir bauen unser Business-Netzwerk auch in Serbien aus und sind zur Verstärkung unseres Expansion- Teams auf der Suche nach einem

MITARBEITER IN DER EXPANSION (m/w)

Ihre Aufgaben:

  • Suche, Analyse und Auswahl der geeigneten Standorte nach TEDi-Konzept
  • Bewertung von Umsatz und Geschäftsergebnissen sowie Investitionskosten
  • Kommunikation, Entwicklung und Pflege von Kommunikationsnetzen mit Immobilienmaklern, Vermietern, Stadtverwaltungen und Kommunen und Projektbüros
  • Durchführung von Verhandlungen zur Durchführung des Mietvertrages
  • Überprüfung der Lage bestehender Gebäude und Suche nach Ersatzeinrichtungen an attraktiveren Standorten
  • Überprüfung und Erstellung von Mietverträgen und Dokumentieren aller notwendigen Unterlagen

Ihr Profil:

  • Erfolgreich abgeschlossene Ausbildung in den Bereichen Wirtschaft, Bauingenieuren oder andere vergleichsbare Ausbildungsrichtungen (Berufsausbildung, Hochschule, Fachhochschule)
  • Erweitertes Computerwissen (MS Office, Powerpoint) und geschickte Beherrschung von Google Earth
  • Wünschenswerte Erfahrung in der Expansion und Entwicklung von Geschäftseinrichtungen
  • Deutschkenntnisse sind wünschenswert, aber keine Voraussetzung
  • Bereitschaft für häufige Fahrten
  • Strukturierter und eigenständiger Modus und ausdrucksgemäßer Einfallsreichtum im Raum
  • Eigeninitiative, ausdrucksbezogene Kommunikationsfähigkeiten, Flexibilität und Arbeitsfähigkeit unter höherer Belastung
  • Sicheres und selbstbewusstes Auftreten

Unser Angebot:

  • Angenehmes Arbeitsklima und sicherer Arbeitsplatz
  • Dienstwagen mit Verwendung für private Zwecke
  • Umfangreiche Einschulung für den Arbeitsplatz
  • Sicherheit und Entwicklungsmöglichkeiten in einem internationalen Unternehmen

Haben wir Ihr Interesse geweckt?

Senden Sie Ihre Bewerbungsunterlagen (Anschreiben und Lebenslauf) über den Login-Link.

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

    Nemački lanac prodavnica TEDi osnovan je 2004. godine u gradu Dortmundu (Nemačka). Sa preko 2.700 filijala i 24.500 zaposlenih u jedanaest evropskih zemalja (Nemačka, Austrija, Španija, Italija, Slovačka, Slovenija, Poljska, Češka, Mađarska, Rumunija i Hrvatska) TEDi se ubraja u lidere na području maloprodaje neprehrambenim proizvodima. Naša ponuda se temelji na principu široke palete proizvoda dobrog kvaliteta po povoljnim i fer cenama. Kroz našu mrežu poslovnica dostupni smo svima, nezavisno da…

    Direktan link do oglasa