Konkurs je istekao.

Službenik/Službenica fizičkog obezbeđenja

Aktiva Varovanje d.o.o.

Beograd, Požarevac, Šabac, Surčin

03.05.2024.

neto 55.000,00 - 70.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Aktiva Skupina je liderska kompanija u Republici Sloveniji i Republici Srbiji koja integriše pravna lica različitih uslužnih delatnosti za fizičko tehničku zaštitu lica i imovine, održavanje higijene poslovnih objekata i upravljanje. Aktiva Varovanje d.o.o. je pravno lice sa najdužom tradicijom u grupaciji Aktiva, koje u kontinuitetu posluje od 1969. godine, specijalizovano je za fizičko tehničko obezbeđenje i protivpožarnu zaštitu imovine i lica.

Zbog ubrzane dinamike širenja poslovanja, preuzimanja novih objekata i potrebe za stručnim kadrom, AKTIVA VAROVANJE d.o.o. Beograd – Rakovica, ponosni član Aktiva Skupine raspisuje konkurs za zasnivanje radnog odnosa na poziciji: Službenik/ca fizičkog obezbeđenja.

Kao grupaciji Aktiva koja broji više od 3000 zaposlenih u jugoistočnoj Evropi na prvom mestu su nam kvalitet, zadovoljstvo zaposlenih i klijenata, shodno tome se možemo pohvaliti poverenjem najvećih i ambicioznim projektima koje želimo da realizujemo u budućnosti. Pozivamo sve kandidate koji dele našu viziju i cene stabilnog poslodavca da nam se pridruže.

Opis posla:

  • Obavljanje poslova obezbeđenja i zadataka u zaštiti lica i imovine u štićenom prostoru
  • Poznavanje štićenog prostora
  • Vladanje praktičnim postupcima, merama i dužnostima obezbeđenja
  • Komunikacija sa licima direktno vezanim za obavljanje poslova

Uslovi i očekivanja:

  • Posedovanje Licence za obavljanje poslova službenika obezbeđenja LF1/LF2
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno posedovanje položenog stručnog ispita u oblasti zaštite od požara
  • Dinamičan, odgovoran i samostalan pristup poslovnim zadacima
  • Komunikativnost i pristupačnost ljudima

Nudimo:

  • Prijem u stalni radni odnos
  • Siguran i stabilan posao
  • Mogućnost zarade od 55.000 rsd do 70.000 rsd
  • Mogućnost napredovanja
  • Dinamično i timski orijentisano okruženje

Svim kandidatima želimo puno sreće!

    Konkurs je istekao.

    AKTIVA VAROVANJE d.o.o.

    Kompanija Aktiva varovanje d.o.o., osnovana je 1969. godine kao specijalizovano preduzeće za fizičko tehničko obezbeđenje i protivpožarnu zaštitu imovine i lica, čime se u kontinuitetu bavi do danas. Strogi kriterijumi izbora zaposlenih, sveobuhvatna obuka, poštovanje procedura i uputstava za rad, kao i stalna kontrola i unapređenje procesa zaštite, garancija su profesionalnog i odgovornog pružanja usluga iz oblasti bezbednosti. Imajući u vidu značaj izbora kadrova za selekciju kadrova koristimo…

    Direktan link do oglasa