Konkurs je istekao.

Voditelj - TV prezenter

Nakit TV Shop d.o.o.

Beograd

27.09.2018.

Potrebne osobe za posao:

Voditelja - TV prezentera

za Hrvatsku

Mesto rada: Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Osobe sa tečnim izgovorom i znanjem hrvatskog jezika sa prebivalištem u Beogradu ili široj okolini za potrebe emisije Nakit TV - GALERIJA NAKITA koja se emituje u Hrvatskoj
  • Radno vreme je svakog dana
  • Potrebne su komunikativne osobe, koje poseduju talenat prodavca, dobrih glasovnih sposobnosti, sa ili bez iskustva na televiziji, ali bez straha od kamera
  • U pitanju je emisija koja se emituje uživo

Osobe koje se izaberu će dobiti potrebnu obuku.

Za sve informacije Vas molim da nas kontaktirate elektronskim putem ili pozovete na broj 064/221-88-38.

Rok za konkurisanje: 27.09.2018.

    • Koste Jovanovića 58A, Beograd, Srbija
    • PIB: 109466187
    • Matični broj: 21187836

    Direktan link do oglasa