Konkurs je istekao.

Vozač specijalnog vozila za vuču i izguravanje vazduhoplova

Avio Chem d.o.o.

Surčin

22.02.2024.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

OPIS POSLA

  • Vuča, izguravanje i pozicioniranje vazduhoplova
  • Vuča i pozicioniranje opreme za zemaljsko opsluživanje
  • Obavlja sve poslove u skladu sa važećim procedurama, uputstvima i drugim dokumentima koja se odnose na posebne usluge zemaljskog opsluživanja
  • Poslove obavlja blagovremeno, efikasno, profesionalno i kvalitetno, posebno vodeći računa o sigurnosti i bezbednosti zaposlenih, sredstava i opreme i drugih učesnika na saobraćajnicama i aerodromskoj platformi
  • Prema raspoloživim sredstvima i opremi se odnosi u skladu sa uputstvima proizvođača i sa dužnom pažnjom
  • Vodi računa da raspoloživa sredstva i oprema budu u ispravnom stanju, funkcionalna, čista i spremna za obavljanje posla, nikada ne koristi vozila ili opremu koja nisu u potpuno ispravnom stanju
  • Potrebnu dokumentaciju redovno i uredno popunjava, ažurira i dostavlja
  • Obavezan je da se stručno osposobljava u skladu sa potrebama procesa rada

NEOPHODNI USLOVI

  • Minimum pet godina iskustva
  • Važeća vozačka dozvola C kategorije
  • Osnovni nivo znanja engleskog jezika – govornog i pisanog
  • Da kandidat ispunjava uslove za bezbednosnu proveru nadležnog Ministarstva unutrašnjih poslova (da nije osuđivan i da se protiv njega ne vodi sudski postupak)

Prednost: Posedovanje opšte obuke o obezbeđivanju u vazduhoplovstvu i posedovanje dozvole za samostalno upravljanje vozilom u ORZ.

    Konkurs je istekao.

    AVIO CHEM d.o.o.

    Kampanija Avio-Chem d.o.o. sa sedištem u Surčinu-Beograd nudi lakša i efikasna rešenja za održavanje aviona. Koristimo napredne tehnologije kako bismo obezbedili najefikasnije i najbolje rezultate. Dostigli smo značajan uspeh i reputaciju ozbiljnog i pozdanog partnera u ovom delu Europe.

    Direktan link do oglasa