Konkurs je istekao.

Agent prodaje na terenu

Eco Pure d.o.o. - Hyla

Novi Sad | Terenski rad, Rakovačka 2

14.09.2024.

neto 76.700 RSD mesečno 3 izvršioca honorarno nepuno radno vreme 1. i 2. smena dostupno studentima

Hyla Srbija nalazi se u Novom Sadu i lider je u proizvodnji i prodaji aparata za prečišćavanje i filtraciju vazduha.
Kompanija Hyla International posluje od 1999. godine i lider je u proizvodnji i prodaji sistema za čišćenje vazduha i prostorija. Posluje u preko 80 zemalja širom sveta.
Naš zadatak kao zvaničnog distributera jeste da na najbolji mogući način predstavimo pomenute proizvode i obezbedimo njihovu dostupnost našim klijentima.
Usled povećanog obima posla i širenja poslovanja, našem timu je potreban: AGENT PRODAJE NA TERENU.
Šta je potrebno da poseduje naš novi član tima? Volju za usvajanjem novih znanja i veština, timski duh, volju za radom i komunikativnost.

Opis poslova i odgovornosti:

  • Demonstracija naših usluga
  • Razvoj mreže klijenata i pregovori sa klijentima
  • Nega klijenata
  • Prisustvovanje treninzima u firmi
  • Prisustvovanje sastancima sa timom

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Osnovno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije i lično vozilo

Nudimo:

  • Fiksnu zaradu + procentualnu zaradu + bonusi
  • Mogućnost napretka unutar kompanije
  • Fleksibilno radno vreme
  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Team building jednom godišnje

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Eco Pure d.o.o.

    • Rakovačka 2, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 112165336
    • Matični broj: 21619612

    Direktan link do oglasa