Konkurs je istekao.

Call operater

Eco Pure d.o.o. - Hyla Srbija

Novi Sad, Rakovačka 2

09.08.2024.

neto 58.000 - 90.000 RSD mesečno 4 izvršioca CV nije obavezan honorarno nepuno radno vreme 2. smena dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Hyla Srbija nalazi se u Novom Sadu i lider je u proizvodnji i prodaji aparata za prečišćavanje i filtraciju vazduha.
Kompanija Hyla International posluje od 1999. godine i lider je u proizvodnji i prodaji sistema za čišćenje vazduha i prostorija. Posluje u preko 80 zemalja širom sveta.
Naš zadatak kao zvaničnog distributera jeste da na najbolji mogući način predstavimo pomenute proizvode i obezbedimo njihovu dostupnost našim klijentima.
Usled povećanog obima posla i širenja poslovanja, našem timu je potreban: CALL OPERATER.
Šta je potrebno da poseduje naš novi član tima? Volju za usvajanjem novih znanja i veština, timski duh, volju za radom i komunikativnost.

Nudimo:

  • Fiksnu zaradu + procentualnu zaradu + bonusi
  • Mogućnost napretka unutar kompanije
  • Radno vreme od 13.00 - 20.00h

Opis poslova i odgovornosti:

  • Zakazivanje sastanaka i termina za demonstraciju naših proizvoda

Uslovi:

  • SSS
  • Timsku duh i pozitivna energija
  • Orijentisanost ka postizanju vrhunskih rezultata
  • Maksimalna posvećenost poslu za vreme radnog vremena

***** Iskustvo nije neophodno *****

    Konkurs je istekao.

    Eco Pure d.o.o.

    • Rakovačka 2, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 112165336
    • Matični broj: 21619612

    Direktan link do oglasa