Konkurs je istekao.

Customer Service Representative

G Solutions Group d.o.o.

Beograd, Omladinskih brigada 90b

27.07.2024.

2 izvršioca ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

G Solutions Group d.o.o. osnovan je 2014. godine sa sedištem u Beogradu, Srbiji. Kao rezultat posvećenosti razvoju i napredovanju, kontinuiranom rastu ljudskog kapitala i unapređenju poslovnih procesa, G Solutions Group i njene podružnice i svi brendovi iz portfelja brendova Easytovisa (Easytovisa, Easytoseasonalwork) postali su prvi CIE (Centralni i Istočno-evropski) nezavisan viza centar i onlajn imigraciono savetovalište.

Easytovisa pruža viza usluge i imigraciono savetovanje samostalnim putnicima, multinacionalnim korporacijama, turističkim vodičima, zvaničnicima i profesionalnim organizacijama iz Centralne i Istočne Evrope (CIE) koji žele da putuju, rade, studiraju i žive u UK, SAD-u, Kanadi, Australiji, Novom Zelandu ili bilo kojoj drugoj državi na svetu.

OPIS POSLA:

  • Pružanje stručne podrške klijentima koji apliciraju za vizu
  • Tačno i efikasno vršenje obrade prispele dokumentacije
  • Pružanje aktuelnih i tačnih informacija u vezi sa vizama, pasošima, obradom i isporukom istih
  • Obaveštavanje klijenta tokom celog procesa
  • Bliska saradnja sa kolegama iz Amerike i Kanade
  • Ažuriranje i održavanje interne baze podataka

OD NAS MOŽETE OČEKIVATI:

  • Radno okruženje koje poštuje i ceni  individualne doprinose
  • Mogućnost napredovanja i razvijanja dugoročne karijere
  • Rad iz kancelarije u drugoj smeni (14h-22h)
  • Prijatno i prijateljski nastrojeno radno okruženje
  • Privatno zdravstveno osiguranje

OD VAS OČEKUJEMO:

  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Sposobnost  jasne i precizne verbalne i pisane komunikacije
  • Koordinaciju sa kolegama radi pripreme aplikacija u odgovarajućim vremenskim okvirima
  • Fokusiranost na rezultate uz visok nivo odgovornosti
  • Pažnju za detalje i organizacione veštine
  • Želju za učenjem, napredovanjem i pokretanjem  inicijative

Ukoliko Vam ovo deluje zanimljivo, pošaljite nam svoj CV!

Čekamo Vas!

    Konkurs je istekao.

    G Solutions Group

    • Omladinskih brigada 90b, Beograd, Srbija
    • PIB: 108569480
    • Matični broj: 21025658

    Direktan link do oglasa