Konkurs je istekao.

Ovlašćeni knjigovođa

Euro-Profil d.o.o.

Beograd (Čukarica)

16.08.2024.

EURO-PROFIL d.o.o. postoji od 2003. godine. Na tržište Srbije i okolnih zemalja plasira raznovrsnu lepezu proizvoda za završne radove u građevinarstvu.

Raspisujemo oglas za posao:

OVLAŠĆENI KNJIGOVOĐA

1 izvršilac, mesto rada: Beograd-Čukarica

Uslovi:

  • visoka ili viša stručna sprema,
  • licenca ovlašćenog knjigovođe,
  • minimum pet godina radnog iskustva u knjigovodstvenim poslovima, ili dve godine na samostalnom vođenju knjigovodstvenih poslova,
  • dobro poznavanje rada na računaru.

Opis poslova:

  • knjiženje i kontrolisanje svih knjigovodstvenih promena,
  • obračun poreza i drugih javnih prihoda,
  • praćenje i primenjivanje zakonske regulative,
  • priprema i izrada finansijskih izveštaja,
  • odgovornost za rad sa revizijom, poreskom upravom i drugim nadležnim institucijama,
  • drugi poslovi iz delokruga rada.

Nudimo:

  • privatno zdravstveno osiguranje,
  • pozitivno radno okruženje,
  • mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja.

Obezbeđujemo po Zakonu:

  • redovnu isplatu zarade, regres, platu po dogovoru.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Obalskih radnika 31/36, Beograd, Srbija
    • PIB: 102617326
    • Matični broj: 17456423

    Direktan link do oglasa