Konkurs je istekao.

Radnik na montaži i izradi nameštaja

Omega Profeks d.o.o.

Šabac, Dušana Lončara 28/2, 15354 Štitar

09.08.2024.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis posla:

  • Sklapanje nameštaja u proizvodnji
  • Montaža nameštaja i rad na terenu
  • Po mogućstvu iskustvo rada na mašinama (kanterica, formatizer, CNC tiplerica)

Uslovi:

  • Potrebno navesti prethodno radno iskustvo
  • Rad na duži vremenski period

    Osnovano je 1991. godine kao preduzeće koje se bavilo isključivo trgovinom. Kroz vreme i potrebe tržišta preduzeće se širi na proizvodnju, ali i na veleprodaju pločastih materijala, kao i građevinskih materijala.Bavi se uvozom, distribucijom i preradom drveta i materijala od drveta. Drvni centar OmegaProfeks Šabac-Štitar  posluje od 2006. godine. Smešten je na raskrsnici puteva ka BiH kao i prema Beogradu i Novom Sadu, što znači da geografska pozicija omogućava brzu komunikaciju i…

    Direktan link do oglasa