Radnik/Radnica na pakovanju proizvoda

Studentsko omladinska zadruga Box Poslovi

Novi Sad

20.09.2024.

neto 350 - 350 RSD satnica 10 izvršilaca ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena dostupno studentima

Potrebni radnici do 30 godina starosti za pakovanje proizvoda u Novom Sadu.

Opis posla:

  • pakovanje prehrambenih proizvoda;
  • manipulacija proizvodima.

Radno vreme:

  • I smena: od 06h do 14h;
  • II smena: od 14h do 22h.

Zarada: 350rsd/h + putni trošak + obrok.

Uslovi: sanitarna knjižica poželjna.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

    BOX Poslovi

    Najsavremenija studentsko omladinska zadruga "BOX Poslovi" je  povezuje mlade od 15 do 30 godina starosti sa poslodavcima kojima su potrebni radnici. Bez dolaska u našu kancelariju, u svega nekoliko minuta, putem našeg sajta možete postati naš član, pronaći adekvatan oglas i aplicirati za posao. Svi servisi dostupni su 24/7, a naša brza i kvalitetna usluga uštedeće vam vreme i pružiti najbolje mogućnosti za zapošljavanje.

    Direktan link do oglasa