Saradnik za građenje i projektovanje poslovnih objekata

Preduzeće In Export d.o.o. - VolcanoBet

Beograd, Kruševac | Terenski rad

21.09.2024.

2 izvršioca ugovor puno radno vreme

Volcano Bet brend je prisutan na četiri tržišta u Jugoistočnoj Evropi sa značajnim tržišnim udelom u ostalim državama regiona, a što želimo da postignemo i na tržištu Srbije.

Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa, a kao rezultat takvog rada, postali smo kompanija sa najvećim tržišnim udelom u oblasti priređivanja igara na sreću u Crnoj Gori, dok na drugim tržištima težimo istom.

Za potrebe renoviranja i otvaranja novih poslovnih objekata Volcano bet brenda u potrazi smo za kandidatom koji će se pridružiti našem timu na poziciji:

Lokacija: Beograd (1 izvršilac); Kruševac i okolina (1 izvršilac)

Opis posla:

  • Organizacija gradilišta/adaptacija poslovnica
  • Kontrola kvaliteta izvođenja radova
  • Praćenje radova na terenu
  • Koordinacija aktivnosti sa izvođačima/projektantima
  • Izrada i kontrola građevinskih knjiga i situacija
  • Primopredaja radova

Uslovi:

  • VSS – smjer građevinski i/ili arhitektonski inženjer
  • 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje  AutoCAD programa
  • Poznavanje MS Office paketa, posebno MS Project
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Odlične organizacione sposobnosti

Šta možete da očekujete od nas:

  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje

 Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV elektronskim putem.

 Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.

    In Export doo je osnovan 2001. godine sa primarnom delatnošću organizacije različitih oblika igara na sreću, poslujući u više gradova na teritoriji Republike Srbije. Želja da budemo značajno bolji i konkurentniji je rezultirala da 2023. godine postanemo deo jedne značajne grupacije koja deli isti brend…

    Direktan link do oglasa