Šef računovodstva

Autokomerc d.o.o.

Beograd, Oblakovska bb

28.09.2024.

Autokomerc d.o.o. je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom 32 godine uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude i usluga. Primena evropskih standarda u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji.

Autokomerc je ovlašćeni diler eminentnih svetskih brendova Volkswagen i Audi.

Zbog širenja našeg tima tražimo:

Šefa računovodstva m/ž

Opis poslova:

  • Rukovodi radom Službe za računovodstvo, organizuje vršenje svih poslova iz nadležnosti službe, kontroliše rad referenata, osigurava zakonito, blagovremeno i pravilno vršenje poslova u službi računovodstva
  • Izrađuje i kontroliše finansijske i sve druge obračune
  • Izrađuje dokumentaciju vezanu za godišnji popis
  • Priprema redovne godišnje finansijske izveštaje i poreski bilans
  • Kontroliše sve vrste knjiženja
  • Kontroliše i izrađuje poreske obračune
  • obračun zarada
  • Stara se da knjigovodstvena dokumenta budu arhivirana i čuvana u skladu sa zakonom
  • Sarađuje sa bankama, poreskom upravom, revizorima i drugim nadležnim institucijama
  • Prati propise iz svog delokruga, daje stručna mišljenja i odgovoran je za njihovu primenu
  • Obavlja i druge poslove koji su u skladu sa zakonom, aktima društva, kao i poslove koji su po svojoj prirodi nužni za obavljanje poslova iz opisa

Od kandidata očekujemo:

  • VII stepen stručne spreme
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istim poslovima – šef računovodstva
  • Dobre organizacione i komunikacione veštine
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Poželjno je poznavanje rada u Pantheonu
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu

Nudimo Vam:

  • Konkurentnu platu u skladu sa Vašim iskustvom i kvalifikacijama
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Dinamično radno okruženje
  • Razne beneficije, uključujući privatno zdravstveno osiguranje

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

    AUTOKOMERC doo Autokomerc doo je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom tri decenije uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude u usluga. Primena evropskih standard u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji. Autokomerc…

    Direktan link do oglasa