Konkurs je istekao.

Trgovac - referent nabavke

Premi-trade d.o.o. - ogranak Gvožđar Plus

Zrenjanin, Pere Dobrinovića 23-25

07.08.2024.

ugovor puno radno vreme

Tražimo osobu koja je:

- odgovorna, posvećena i organizovana,

- komunikativna, ljubazna i spremna za timski rad,

- ima iskustva u radu maloprodajnog objekata.

Nudimo:

- radno mesto u perspektivnoj i stabilnoj kompaniji,

- odlične radne uslove i kolegijalno radno okruženje,

- mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Opis posla:

- usluživanje potrošača i prodaja robe u maloprodajnom objektu,

- prijem (kvalitatitvi i kvantitativni) prijem robe,

- izlaganje i odvajanje robe u maloprodajnom prostoru i magacinu,

- kontrolisanje šifara i deklaracija robe/artikala u prodajnom i magacinskom prostoru,

- izlaganje cena,

- informisanje potrošača o trenutnim akcijama,

- rad na fiskalnoj kasi, sa platnim karticama, čekovima i ostalim sredstvima plaćanja,

- učestvovanje u popisu robe,

- kreiranje predloga trebovanja i popunu prodavnice proizvodima,

- izrada otpremnica,

- vođenje evidencije o stanju zaliha robe i sastavljanje dnevnih i periodičnih izveštaja o stanju zaliha, broju poseta objektu, potražnji artikala...

- materijalna odgovornost za stanje zaliha proizvoda za grupu proizvoda koje vodi,

- redovno održavanje higijene objekta,

- poštovanje propisanih pravila ponašanja kod poslodavca.

Uslovi:

- srednja stručna sprema, poželjno trgovačko-ekonomskog smera,

- komunikativna, ljubazna osoba za rad sa kupcima,

- osnovno znanje u korišćenju računara.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa i želite da postanete deo našeg dinamičnog i uspešnog tima, pošaljite nam svoj CV.

Na razgovor će biti pozvati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Konkurs je istekao.

Premi-trade doo Zrenjanin

  • Radnička 40, Zrenjanin, Srbija
  • PIB: 100652205
  • Matični broj: 08592799

Direktan link do oglasa