Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Administrativno-tehnički radnik

Kadarplus d.o.o.

Beograd

18.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis posla:

Prijem stranaka, poslovnih partnera

Prijem i zavođenje svih ulaznih dokumenata u firmu

Organizovanje slanja dokumentacije poštom

Primanje i slanje dokumentacije putem faksa i e-mail-a

Pisanje poslovnih dopisa i pisama prema dobijenim uputstvima, popunjavanje formulara, obrazaca i sl.

Rad u određenom programu

Vođenje evidencije prisutnosti na poslu zaposlenih

Obavljanje pomoćnih i drugih poslova, kao i izvršavanje ostalih zadataka po nalogu neposrednog rukovodioca

Organizacija i praćenje poslovnih sastanaka

Obavljanje operativnih administrativnih poslova (odlazak do banke, pošte i sl.)

Organizacija, koordinacija i pružanje logističke podrške članovima kompanije

Uslovi:

minimum srednja stručna sprema

poznavanje daktilografije i poslovne administracije i korespondencije

znanje engleskog jezika - poželjno

poznavanje rada na računaru (Word, Excel primarno, poznavanje principa rada na faksu, skeneru, fotokopir mašini i sl. i poznavanje ostalih IT tehnologija)

poznavanje poslova vezanih za platni promet i usluge

spremnost za timski rad, odgovornost

prilagodljivost, dinamičnost i snalažljivost u različitim situacijama

sposobnost vešte verbalne i pisane komunikacije, inicijativa, savesnost, entuzijazam, promišljenost, odmerenost, pozitivan stav, brzina i efikasnost u radu

radno iskustvo poželjno, ali nije presudno

vozačka dozvola B kategorije - obavezna

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju elektronskim putem.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima. Biografije slati isključivo na srpskom jeziku.

Kadarplus doo

  • Srbija, Beograd, Ljutice Bogdana 1a 11000
  • PIB: 107372877
  • Matični broj: 20789247
Više o poslodavcu

Podelite na društvenim mrežama

Direktan link do oglasa

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?