Konkurs je istekao.

Asistent prodaje FOS

Cip d.o.o.

Kraljevo

16.12.2021.

Preduzeće CIP d.o.o. Kraljevo raspisuje konkurs za radno mesto: ASISTENT PRODAJE FOS

Opis posla:

·       Prodaja i kreiranje ponuda za profesionalne klijente

·       Rad na projektima iz oblasti telekomunikacija

·       Administracija - back office

Potrebne kvalifikacije:

·       Obrazovanje u oblasti IT tehnologija i telekomunikacija

·       Napredno tehničko znanje u ovim oblastima

·       Napredno poznavanje engleskog jezika

·       Obavezna B kategorija vozačke dozvole

·       Razvijene veštine pisane i govorne poslovne komunikacije

·       Razvijene organizacione sposobnosti

·       Preciznost u administrativnim poslovima

Uslovi rada:

·       Puno radno vreme od 40 sati nedeljno

·       Plaćena obuka i rad u stručnom i profesionalnom timu

·       Dinamično poslovno okruženje koje Vam omogućava lični i profesionalni razvoj

Ukoliko kod Vas postoji interesovanje i smatrate da ispunjavate uslove za navedenu poziciju, molimo Vas da svoj CV pošaljete elektronskim putem.

Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima na prijavi!

CIP Centar za informatički inženjering i projektovanje d.o.o. Kraljevo

  • Aerodromska 5, Kraljevo, Srbija
  • PIB: 101593993
  • Matični broj: 06637710

Direktan link do oglasa