Konkurs je istekao.

Asistent prodaje na terenu

MediVel d.o.o.

Subotica

10.12.2019.

ugovor puno radno vreme

Potreban nam je:

Subotica

Opis posla:

  • rad na terenu
  • pomoć u prezentovanju prodajnog programa poslodavca
  • isporuka
  • sposobnost za rad u promenljivom okruženju
  • planiranje prodaje i putovanja
  • izveštavanje o radu

Uslovi za kandidate:

  • vozačka dozvola B kategorije
  • po mogućnosti poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • timski igrač sa pozitivnim stavom
  • samostalnost,odgovornost i organizovanost
  • razvijene komunikacijske veštine

Zaposlenima nudimo:

  • profesionalno usavršavanje
  • stimulativnu zaradu
  • stalni radni odnos

Rok za konkurisanje: 10.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    Medivel d.o.o.

    Mi smo savremena firma sa jednostavnim konceptom  inovacije a prioritet nam je pružanje vrhunskog kvaliteta usluga  po najpovoljnijoj ceni jedinstvenih proizvoda koji se nalaze u našoj ponudi. Medivel u svom asortimanu nudi strane proizvode koji prolaze zahtevne procese kontrole kvaliteta. U ponudi Medivela nalazi se nekoliko proizvoda čime odgovaramo na različite potrebe potrošača. U Medivelu veliki značaj pridajemo sopstvenom razvoju što je i jedan od temeljnih principa…

    Direktan link do oglasa