Konkurs je istekao.

Asistent prodaje/Sales Assistant

Elmed d.o.o.

Temerin

23.07.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Elmed je kompanija osnovana 1990. godine, sa sedištem u Temerinu i od tada klijentima nudimo podršku u odabiru najpouzdanijih rešenja za kodiranje, etiketiranje i sledljivost proizvoda. Naš tim od preko 50 obučenih stručnjaka u prodaji, servisu,razvoju,primenjenim rešenjima i administraciji neprestano radi na usavršavanju svojih veština, sa ciljem da što kvalitetnije i efikasnije izađe u susret potrebama klijenata. Imamo predstavništva u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, Makedoniji, teritoriji Kosova i Albaniji.

Usled povećanog obima posla i proširenja poslovnih aktivnosti tražimo novog kolegu koji će se pridružiti našem uspešnom timu na poziciji:

Mesto: Temerin
Broj izvršilaca: 1

Glavne odgovornosti i zaduženja:

◆  Primena i sprovođenje poslovnih procesa i standarda kompanije
◆  Istraživanje, analiza i obrađivanje tržišta
  Poslovna komunikacija sa potencijalnim kupcima putem telefona i e-maila
  Unošenje podataka o potencijalnim klijentima u CRM bazu, kao i njihovo ažuriranje
  Obezbeđivanje pouzdanih informacija prodajnom timu
  Identifikovanje ključnih donosioca odluka
  Saradnja sa ostalim članovima prodajnog tima

Potrebne kvalifikacije:

Opšti uslovi:

 Minimum IV stepen stručne spreme
  Napredno korišćenje MS Office paketa
  Iskustvo u telefonskoj komunikaciji sa potencijalnim klijentima
  Poznavanje rada na računaru
  Poznavanje engleskog jezika
  Izražena komunikativnost, prezentacijske veštine
  Otvoren pristup i sposobnost prilagođavanja situaciji

Nudimo:

 Redovnu i konkurentnu zaradu
  Dinamično radno okruženje
  Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  Rad u kompaniji sa stalnim tržišnim rastom
  Druželjubivost i timski duh
  Otvoren i uvažavajući odnos

Ukoliko želite da postanete deo našeg uspešnog tima i dinamičnog radnog okruženja možete konkurisati na ovu radnu poziciju putem Infostud portala.

  • JNA 166 21235 Temerin, Srbija
  • PIB: 101454709
  • Matični broj: 08639353

Direktan link do oglasa