Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Asistent revizije

SMN audit & tax d.o.o.

Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 54a/1/1

15.10.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima

Postani deo našeg tima

Objavljujemo konkurs za poziciju: Asistent revizije

Kompanija SMN audit & tax je u stalnoj potrazi ambicioznim ljudima. Ukoliko si spreman da uložiš svoj trud, rad i energiju zarad profesionalnog ostvarenja, nudimo ti mogućnost da zajedno sa nama započneš uspešnu karijeru.

Svim našim zaposlenima pružamo mogućnost kontinuiranog usavršavanja i napredovanja u prijatnom radnom ambijentu. Spremni smo da ti pružimo pomoć, program obuke i mentorskog nadzora, kao i profesionalne savete. Naš cilj je da stvorimo TIM uspešnih i zadovoljnih stručnjaka koji će biti motivisani i spremni da rešavaju čak i najkompleksnije poslovne probleme.

Opšti uslovi:

  • Diplomirani ekonomista, ekonomski fakultet - smer: Računovodstvo i revizija
  • Poznavanje MS Office paketa (Excel, Word)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Posvećenost, timska orjentisanost, odgovornost
  • Želja i spremnost za rad u revizorskoj profesiji

Opis posla:

  • Priprema, prikupljanje i analiza podataka potrebnih u procesu revizije
  • Sprovođenje svih vrsta revizorskih postupaka
  • Komunikacija sa klijentima
  • Podrška u pripremi revizorskih izveštaja
  • Praćenje promena u zakonskoj regulativi

Ukoliko smatraš da si ti pravi kandidat za naš TIM i ukoliko si spreman, napravi prvi korak i pošalji nam svoju biografiju elektronskim putem.

Za više informacija o nama, poseti naš sajt www.smnaudit.rs

    • Srbija, Beograd, Bulevar Arsenija Čarnojevića 54a/1/1
    • PIB: 111473292
    • Matični broj: 21487643
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?