Konkurs je deaktiviran. Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 01.12.2021 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

Assistant Country Manager-a Rox

ROX-BG d.o.o.

Beograd

11.12.2021.

ugovor puno radno vreme online intervju za posao

Opis posla:

  • izrada otpremnica i faktura ka kupcima, akcijski rabati i cene za različite kupce....
  • izrada knjižnih i finansijskih odobrenja, povrata
  • prijem svih računa firme, evidentiranje u Programu
  • dnevna komunikacija sa logističkim službama (prijava reklamacija, realizacija do zatvaranja reklamacije)
  • dnevna komunikacija sa HBT Logistika (nalozi, povrati, sve potrebno do završnog pakovanja robe za izdavanje)
  • organizacija transporta robe kupcima (centralna snabdevanja) sa logističkim agencijama na teritoriji Srbije
  • dnevna komunikacija sa knjigovođom (provera kartice kupaca, kompenzacija)
  • komunikacija sa knjigovođom povodom prijave/odjave radnika
  • komunikacija sa knjigovođom prilikom pripreme PDV-a sve do predaje PDV-a
  • dnevna komunikacija sa kupcima povodom usklađivanja kartica
  • dnevna komunikacija sa kupcima povodom reklamacija (Zapisnika sa prijema kod kupaca, izrada nove dokumentacije usled storniranja faktura, izrada knjižnih odobrenja, izrada dokumenata povrata robe)
  • komunikacija sa kupcima povodom trebovanja (telefonsko poručivanje robe)
  • komunikacija sa svim telekomunikacijskim službama, provajdera (povodom Ugovora ili reklamacija tehničkih problema i računa)
  • vođenje evidencije i skladištenje kompletne dokumentacije firme
  • priprema i slanje pošte, odlazak u Poštu
  • poručivanje kancelarijske opreme i pribora, namirnica za potrebe firme

Uslovi:

Traži se osoba koja poseduje:

  • Analitičke i organizacione sposobnosti
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske veštine
  • Sklonost timskom radu
  • Odgovornost i predanost radu
  • Agilni i proaktivni pristup radu
  • Samoinicijativa

Stručna sprema:

  • Visoka stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva: minimum 1 godina
  • Vozačka dozvola: B
  • Veštine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom timu
  • Dodatno usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Stalni radni odnos

    ROX-BG DOO

    Naša proizvodnja i distribucija orijentirana je na neprehrambene proizvode, a naš portfolio sastoji se od vodećih svjetskih brendova u svojim područjima. Službeni smo zastupnici za WD-40, WUNDER-BAUM, STP, Armor All, KH-7, Nigrin, Unitec, Fischer, Osram, Telefunken i mnoge druge brendove o kojima više možete saznati upravo ovdje, na našim stranicama. Na hrvatskom tržištu prisutni smo preko 25 godina, a profesionalno iskustvo koje smo stekli, odnosi s partnerima kojih je svakim danom sve više te…

    Direktan link do oglasa