Konkurs je istekao.

Automehaničar

DAT holding d.o.o.

Beograd

20.12.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Kao firma koja se bavi mašinskim inženjerstvom i zastupanjem Ino kooperanata iz različitih oblasti mašinstva bavimo se kako prodajom, održavanjem vozila i sistema tako i samom proizvodnjom određenih mašinskih elemenata, sa puno iskustva u radu.

Velikim radom i dobrom saradnjom zasnovanom na poverenju, postali smo ovlašćeni seviseri i distributeri više Ino firmi od koji izdvajamo kinesku kompaniju Higer Bus Company Limited koja se bavi proizvodnjom autobusa.

Raspisujemo konkurs za:

Automehaničara

Za rad na održavanju dizel i elektro gradskih autobusa
Beograd
(više izvršilaca)

Uslovi:

  • Obrazovanje: KV/VKV/SSS mašinske struke (oblast: motori, motorna vozila, automehanika)
  • Radno iskustvo: sa ili bez iskustva
  • Prednost će imati kandidati sa iskustvom u održavanju komercijalnih vozila, autobusa i kamiona
  • Znanje engleskog jezika: poželjno, ali nije obavezno
  • Prednost vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač (nije obavezno)
  • Poznavanje rada na računaru: Poželjno osnovno poznavanje operativnih sistema Windows 7 i 10,
  • Office i iskustvo u radu sa autodijagnostičkim softverima

Opis poslova i zaduženja:

  • Obavljanje preventivnih pregleda i otklanjanje kvarova na autobusima i elektro-autobusima gradskog tipa
  • Obavljanje periodičnog održavanja (redovnog servisiranja) autobusa i elektro-autobusa gradskog tipa
  • Rad na opravci: motora, menjača, pogonskih mostova, kočionog sistema, pneumatske instalacije, sistema vešanja, sistema vrata i dr.
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Rad u radionici i u depoima kupca vozila
  • Rad po smenama

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja u struci
  • Adekvatnu finansijsku stimulaciju

Rok za konkurisanje: 20.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    DAT holding d.o.o. Beograd

    • Svete Simića 35, Beograd, Srbija
    • PIB: 105853412
    • Matični broj: 20470780

    Direktan link do oglasa