Konkurs je istekao.

Database Assistant

Masmi d.o.o.

Beograd

28.01.2020.

Agencija za istraživanje tržišta MASMI Beograd deo je Masmi Grupe osnovane 1994. Sa sedištem u Londonu, MASMI danas ima svoje kancelarije širom sveta: u Beogradu, Budimpešti, Krojdonu, Frankfurtu, Kijevu, Minsku, Moskvi, Sankt Peterburgu, Zagrebu, Dubaiju, a u MASMI timu radi više od  250 istraživača.

Uvećavajući svoj tim saradnika, MASMI Beograd traži novog saradnika na poziciji:

Beograd

Zaduženja:

  • Programiranje upitnika i čišćenje baza podataka
  • Saradnja s menadžerom projekta i ostalim članovima tima tokom svih faza realizacije projekta

Stručna znanja i iskustva

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobre logičke, analitičke i organizacione sposobnosti
  • Kapacitet da se radi pod pritiskom kratkih rokova
  • Poželjno poznavanje programa MS Office i IBM SPSS

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da Vaša znanja i sposobnosti odgovaraju našim potrebama, pošaljite nam svoju biografiju i propratno pismo elektronskim putem.

Našeg budućeg saradnika očekuju dobri uslovi za rad, adekvatna zarada i mogućnost napredovanja.

Samo kandidati koji uđu u naš uži izbor biće kontaktirani.

www.masmi.com

Rok za konkurisanje: 28.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    MASMI doo

    • Balkanska 29a 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 100207036
    • Matični broj: 17349678

    Direktan link do oglasa