Konkurs je istekao.

Diplomirani farmaceut

AU apoteka Keka Farm

Beograd, Vojvode Bogdana 18

19.12.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Apotekarska Ustanova Keka Farm uspešno posluje na teritoriji Beograda od 2001 godine. Usled proširenja obima posla, raspisujemo konkurs za radnu poziciju: Diplomirani farmaceut

Uslovi:

Završen farmaceutski fakultet.
Položen stručni ispit.
Rad na računaru.
Komunikativna i odgovorna osoba.
Radno iskustvo poželjno.

Opis posla:

Adresa zaposlenja: Vojvode Bogdana 18, Beograd.
Radi se u dve smene: prva 08:00h -14:30h, druga 14:30h - 21:00h.

Svaka druga subota radna.

Nedeljom se ne radi!

Nudimo:

Redovna primanja (visina primanja po dogovoru, u zavisnosti od radnog iskustva kandidata)
Rad u prijatnoj atmosferi.
Mogućnost prijave u stalni radni odnos.
Stručno usavršavanje.

Konkurs je istekao.

A.U. Apoteka Keka Farm

Apotekarska Ustanova Keka Farm je porodična firma koja uspešno posluje na teritoriji Beograda od 2001. godine. U svom sastavu ima tri apoteke u centru Beograda. Pokušavamo da se izdvojimo u današnjoj dominaciji velikih lanaca jedinstvenim odnosom kako prema kupcima tako i prema zaposlenima u izgradnji medjusobnog poverenja i prijatne radne atmosfere.

Direktan link do oglasa