Konkurs je istekao.

VIP Security d.o.o.

Kompanija VIP Security je osnovana 2005. godine. Uspešno posluje na tržištu Beograda i celoj teritoriji Srbije u uslugama privatnog obezbeđenja. Fizičko - tehničko obezbeđenje objekata vrši nadzor, kontrolu i štiti lica i imovinu klijenata.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Direktor operative

Beograd

Uslovi:

  • VII stepen obrazovanja
  • Radno iskustvo od minimum 3 godine na rukovodećim pozicijama
  • Aktivno poznavanje rada na računaru i Microsoft Office paketu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Kreira i sprovodi operativnu strategiju za postojeće i nove poslove
  • Donosi planove rada i određuje načine i postupak njihovih izvršenja
  • Kreira posebne izveštaje i definiše sistem izveštavanja
  • Vodi tim i koordinira istim
  • Odobrava planove obuka u okviru društva
  • Organizuje, koordinira i kontroliše izvršavanja poslova unutar operative i rad zaposlenih
  • Uspostavlja prioritete, rad u skladu sa definisanim ciljevima i donošenje odluka usklađenih sa poslovnom politikom kompanije
  • Rad u okviru definisanih rokova

Očekivani profil kandidata:

  • Posebno izražene komunikacijske i organizacijske veštine
  • Visok stepen veštine delegiranja i motivisanja zaposlenih
  • Izražene veštine prezentacije i dobre pregovaračke sposobnosti
  • Izražena kreativnost u radu, taktičnost, sposobnost brze i dobre procene situacije
  • Analitičnost i operativnost
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 31.01.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca VIP Security d.o.o.

Kompanija VIP Security je osnovana 2005.godine. Uspešno posluje na tržistu Beograda i celoj teritoriji Srbije u uslugama privatnog obezbeđenja. Fizičko tehničko obezbeđenje objekata vrši nadzor, kontrolu i štiti lica i imovinu klijenata. Obezbeđujemo objekte od velikog značaja, državne institucije kao i privatne kompanije.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.