Konkurs je istekao.

Dispečer

MG Mivela d.o.o.

Dobanovci (Beograd)

19.02.2020.

Mg Mivela d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi prodajom i distribucijom pića na veliko. U asortimanu proizvoda su brendovi: Mg Mivela, Jana, Jana Vitamin, Jana Ice Tea, Sky, Pro Sport, Sarajevski kiseljak, Jamnica, Vina Belje, Vina Laguna, Vina Iločki podrumi, Vina Vinea, Vina Grozd i drugi.

Kompanija smo koja neprestano radi na unapređenju poslovanja, tržišne pozicije i proširenju kruga svojih kupaca uz konstantno širenje asortimana proizvoda u distribuciji.

Imamo potrebu za proširenjem našeg uspešnog tima na poziciji:

Dispečer

Mesto rada: Beograd (Dobanovci)

Profil kandidata:

  • Profesionalna opredeljenost i posvećenost poslu
  • Odgovorna osoba koja poštuje pravila i organizaciju rada
  • Izražena sklonost ka timskom radu
  • Preciznost, tačnost i pouzdanost

Uslovi za rad:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine iskustva na istim ili sličinim poslovima
  • Dobro poznavanje rada na računaru i korišćenje interneta
  • Vozačka dozvola C kategorije

Osnovna zaduženja:

  • Koordinira rad vozača i manipulaciju robom
  • Vrši međuskladišni prenos robe: zaduženje – razduženje
  • Kreira i razvrsta naloge za utovar
  • Koordinira sa fakturistom i nadređenim u vezi sa rokovima dostavljanja dokumentacije i naloga
  • Potvrđuje naloge za prijem robe (evidencija ulaza) po dobijenoj saglasnosti od skladištara
  • Upravlja transportnim rutama i definiše linije isporuke (redosled)
  • Povezuje naloge sa kamionima i vozačima
  • Kontroliše higijenu vozila, vozača i pomoćnih radnika
  • Rešava i obrađuje reklamacije od kupaca, odnosno Komisijske zapisnike pri isporuci
  • Učestvuje u kvalitativnoj kontroli zaliha
  • Kontroliše ažurnost otkupa i odnošenja sekundarnih sirovina

Za uzvrat nudimo:

  • Radni odnos i redovnu zaradu
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost sticanja novih znanja i iskustva potrebnih za lični i profesionalni razvoj

Prijavu uz obavezno dostavljanje biografije (CV) i motivacionog pisma možete slati elektronskim putem, najkasnije do 19.02.2020.

Prijavom na oglas saglasni ste da se Vaši lični podaci mogu koristiti za potrebe procesa selekcije i odabira kandidata u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koju uđu u uži krug izbora.

    Direktan link do oglasa