Konkurs je istekao.

Elektroinstalater/Električar

Inkop-Invest d.o.o.

Beograd

12.12.2020.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena

Inkop Invest d.o.o. je firma sa dugom tradicijom, mala ali uspešna i progresivna. Većina zaposlenih je u firmi preko 10 godina. Bavimo se uglavnom elektroinstalacijama, adaptacijama i učestvujemo u gradnji poslovnih i stambenih objekata. Obim posla se povećava pa stoga i potreba za novim radnicima.

Potreban nam je: Elektroinstalater/Električar sa iskustvom ili bez- Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Potrebno je da kandidat ima nekog radnog iskustva (poželjno je 5 godina), da može samostalno da povezuje instalacije za poziciju majstora ili bez iskustva da bude pomoćni radnik.
  • Radi se na gradilištu, uglavnom u Beogradu.
  • U razgovoru sa zainteresovanim kandidatima, glavni inženjer će detaljno izložiti radne zadatke i uslove rada.
  • Potrebno je više izvršioca

Nudimo:

  • Novozaposlenima nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, posle nekog probnog perioda od tri meseca, kao i redovna primanja.
  • Posao je dinamičan, uz iskusan timski rad i sticanje novih veština i znanja, kao i mogućnost veće zarade u odnosu na početnu.

Ako ste zainteresovani, i ukoliko smatrate da ste Vi osoba za našu firmu, možete poslati CV elektronskim putem ili se javite na broj telefona.

    • Milutina Milankovića 25b, Beograd, Srbija
    • PIB: 101665537
    • Matični broj: 17064231

    Direktan link do oglasa