Konkurs je istekao.

Elektromonter - instalater

ENP System d.o.o.

Beograd

07.12.2019.

ENP system d.o.o. je kompanija koja se uspešno bavi projektovanjem i izvođenjem elektroenergetskih, telekomunikacionih i signalnih instalacija u stambenim, poslovnim i industrijskim objektima kao i izvođenjem elektromontažnih radova na elektroenergetskim objektima - trafo-stanicama.

Zbog proširenja obima posla, potreban nam je:

(2 izvršioca – Beograd)

Opis poslova:

  • Izvođenje elektroenergetskih instalacija kao što su polaganje napojnih i instalacionih kablova, montaža kablovskih regala, montaža i povezivanje razvodnih ormana, montaža elektroenergetskih postrojenja, izrada gradilišnih priključaka, ispitivanje električnih instalacija, ugradnja rasvetnih tela, galanterije, opreme i sl.
  • Izvođenje telekomunikacionih i signalnih instalacija kao što su instalacije strukturnog kablovskog sistema, sistema dojave požara, video nadzora, kontrole pristupa, sistema ozvučenja i sl.
  • Obavljanje poslova po nalogu rukovodilaca gradilišta i inženjera.

Uslovi:

  • Minimum III ili IV stepen elektrotehničke struke.
  • Iskustvo na sličnim poslovima je poželjno ali u obzir dolaze i kandidati bez iskustva koji su spremni da rade i brzo usvajaju nova znanja.
  • Sposobnost rada na visini (pozitivna ocena na lekarskom pregledu za rad na visini).
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije (poželjno i C kategorije).
  • Preciznost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu.

Nudimo:

  • Rad u maloj i stabilnoj kompaniji.
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju.
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima.
  • Mogućnost eksterne i interne edukacije.

Napomena:

  • Rad je uglavnom na gradilištima na teritoriji Beograda ali je u zavisnosti od ugovorenog posla moguć terenski rad po unutrašnjosti Srbije.

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem do 07.12.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Ljubiše Miodragovića 30/7, Beograd, Srbija
    • PIB: 109909818
    • Matični broj: 21265632

    Direktan link do oglasa