Konkurs je istekao.

Rukovodilac odeljenja servisa i održavanja

Enel PS d.o.o.

Beograd

14.05.2022.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Razvoj i implementacija metodologije i funkcije servisa, sistema realizacije servisnih aktivnosti
  • Dnevna operativna organizacija rada odeljenja, optimizacija, sprovođenje i kontrola procesa, kao i definisanje mogućih unapređenja odeljenja za usluge korisnicima
  • Kontrola kvaliteta i normativa operativnog izvršenja servisa na terenu
  • Unapređenje i kontrola postavljenih ciljeva odeljenja i izveštavanje
  • Izrada i kontrola primene pravilnika, procedura, instrukcija u odeljenju
  • Odgovornost za stanje lagera rezervnih delova, materijala, zamenskih uređaja
  • Planiranje i sprovođenje stručnog usavršavanja zaposlenih u sektoru uz saradnju sa Ljudskim resursima
  • Dostavljanje odgovarajućih izveštaja vezanih za planiranje, realizaciju troškova, budžeta i drugih uspostavljenih parametara
  • Praćenje i primena zakonske regulative u domenu sopstvenog delokruga rada
  • Primena mera zaštite i svih usvojenih standarda i procedura

Uslovi:

  • VSS, tehnička struka
  • Poželjno minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje dobrih interpersonalnih, logičkih, organizacionih i analitičkih veština

Mi nudimo:

  • Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje
  • Mogućnost razvoja i napredovanja u uspešnoj kompaniji
  • Dodatno zdravstveno osiguranje (VIZIM)
  • Team building
  • Stručna usavršavanja
  • Voćni dan i kartica za tople napitke
  • Dodatne pogodnosti za zaposlene
    Konkurs je istekao.

    Enel PS

    • Zelengorska 1G, Beograd, Srbija
    • PIB: 100822561
    • Matični broj: 17358430

    Direktan link do oglasa