Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer

Atrium Investment Group d.o.o.

Kragujevac

11.03.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Vrši izradu i razradu projektne dokumentacije do nivoa radioničkih crteža
  • Vrši praćenje izvođenja radova do primopredaje objekta
  • Vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige, atestne dokumentacije
  • Izrada, kontrola i overa, privremenih i okončanih situacija
  • Organizuje rad i rukovodi realizacijom radova na gradilištu
  • Organizuje i učestvuje  u izradi operativnih planova za objekte na gradilištu
  • Organizuje i učestvuje u izradi projekata i eleborata mera bezbednosti i zdravlja na radu za gradilište i stara se o njihovom sprovođenju
  • Vodi brigu o obezbeđenju gradilišta radnom snagom, materijalom, energijom i drugim potrebama
  • Izrađuje i vodi građevinsku dokumentaciju, građevinski dnevnik i građevinske knjige
  • Daje podatke za izradu situacija prema investitoru i učestvuje u njihovoj izradi
  • Organizuje, prati i kontoliše rad podizvođača/kooperanata, kako kvaliteta, tako i dinamije i uklađuje ih sa sopstvenom operativom
  • Kontroliše kooperantske račune i situcije i tu kontrolu overava svojim potpisom na listovima građevinske knjige
  • Stara se o urednom vođenju gradilišta i druge dokumentacije
  • Priprema sve podatke za analizu i obradu obračuna naknadnih i dopunskih radova
  • Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuju, rad i discipline na gradilištu
  • Učestvuje u predaji i konačnom obračunu objekta
  • Prati i primenjuje propise i akte iz delokruga svog rada

USLOVI:

  • Obrazovanje - Građevinski inženjer / Inženjer arhitekture
  • Minimum 3 godine iskustva na istoj poziciji
  • Dobro poznavanje programa AutoCad
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Samostalnost, odgovorsnost, timski rad, rad na terenu
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije - aktivan vozač
  • Poželjno - Položen stručni ispit i posedovanje licence 410, 412, 413, 415
    Konkurs je istekao.

    Atrium investment group doo Beograd

    Privredno društvo Atrium Investment Group posluje u oblasti građevinarstva, izgradnja stambeno-poslovnih objekata, oblast ugostiteljstva, projektovanja i izvođenja radova u niskogradnji kao i oblasti auto industrije.

    Direktan link do oglasa