Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer – konstruktivac

Institut za vodoprivredu Jaroslav Černi AD

Beograd

10.07.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD je vodeća naučnoistraživačka organizacija u Srbiji i regionu u oblasti voda, koja se, pored istraživanja, bavi i projektovanjem, inženjeringom i konsaltingom, kao i izradom različitih studija. Svojim bogatim iskustvom i uspešnom primenom sprege nauke, istraživanja i projektovanja, garantujemo kvalitet naših usluga.

Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD, zbog potrebe proširenja svojih poslovnih kapaciteta, objavljuje konkurs za prijem u radni odnos na sledećoj poziciji: Građevinski inženjer – konstruktivac

Opis posla:

  • Izrada studija, ekspertiza i tehničke dokumentacije za izvođenje hidrotehničkih objekata;
  • Računsko i konstruktivno modeliranje;
  • Učešće u pružanju konsultantskih usluga;
  • Učešće u tehničkoj kontroli dokumentacije;
  • Učešće u nadzoru na izvođenju hidrotehničkih objekata.

Od kandidata očekujemo:

  • Stečeno visoko obrazovanje iz stručne oblasti građevinarstva, modul konstrukcije, od najmanje 300 ESPB bodova
  • Poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Power Point);
  • Poznavanje rada u nekom od namenskih softvera (npr. Auto Cad, ArmCAD, TOWER, SAP, Phase i sl.);
  • Znanje engleskog jezika;
  • Preporuke sa fakulteta ili od prethodnog poslodavca (poželjno).

Radno iskustvo:

  • Nije obavezno.

Dodatne veštine i osobine koje tražimo od kandidata:

  • Ozbiljnost i visok stepen odgovornosti u radu;
  • Pouzdanost, organizovanost i predanost poslu;
  • Spremnost za dalja usavršavanja i usvajanja novih znanja;
  • Spremnost za timski rad;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo vam:

  • Adekvatnu finansijsku stimulaciju;
  • Rad na izazovnim projektima u dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja u profesionalnom smislu;
  • Priliku za različite edukacije i treninge sa ciljem dodatnog osposobljavanja za posao.

NAPOMENA

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak:

  • da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti
  • da bude kontaktiran ukoliko se ukaže prilika za angažovanjem na istom ili sličnom radnom mestu.
    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Upoznajte poslodavca Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD

    Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD

    O KOMPANIJI Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD je vodeća naučnoistraživačka, projektantska i konsultantska organizacija u Republici Srbiji u oblasti voda, kao i jedna od vodećih takvih organizacija u regionu. Tokom više od 75 godina uspešnog rada, pod krovom Instituta spajaju se tradicija, ... Saznajte više

    Beneficije

    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • SPORT I REKREACIJA
    • ZDRAVLJE
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa