Konkurs je istekao.

Host/esa - promoter/ka

BrandBox

Srbija

20.08.2022.

CV nije obavezan honorarno nepuno radno vreme dostupno studentima

HOST/ESA - PROMOTER/KA (Ž/M)

Radno angažovanje redovnih studenata na duži vremenski period

Uslovi:

  • Izražena komunikativnost i sposobnost prezentacije proizvoda
  • Odgovornost i ozbiljnost u radu

Opis posla:

  • Kontaktiranje potrošača i pružanje osnovnih informacija o proizvodima i uslugama klijenata
  • Rad u maloprodajnim objektima 5 dana nedeljno

Nudimo:

  • Kontinuirano angažovanje
  • Redovna isplata preko omladinske zadruge

Oglas važi za teritoriju cele Srbije.

Potrebno je poslati kratku biografiju, poželjno sa fotografijom.

    Konkurs je istekao.

    BTL AGENCIJA DOO

    • Partizanske avijacije 16, Beograd, Srbija
    • PIB: 105401115
    • Matični broj: 20371099

    Direktan link do oglasa