Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Inženjer u operativi

ŽGP GP Beograd d.o.o.

Tutin

20.07.2022.

ugovor puno radno vreme

Preduzeće ŽGP GP "BEOGRAD", d.o.o. je kompanija koja se više od 70 godina uspešno bavi izvođenjem radova u niskogradnji.

Trenutno imamo potrebu za angažovanjem dodatnih zaposlenih koji poseduju odgovarajuća stručna znanja i sposobnosti.

Naziv mesta: Inženjer u operativi

Broj izvršilaca: 1

Uslovi: visoka stručna sprema (diplomirani inženjer građevinarstva - smer konstrukcije), najmanje 5 godina radnog iskustva u rukovođenju izvođenjem radova na izgradnji mostova i putne infrastrukture, licenca odgovornog izvođača radova (410).

Dodatni uslovi: vozačka dozvola "B" kategorije, poznavanje rada na računaru, spremnost za terenski rad.

Opis posla:

  • Obavlja složene poslove i radne zadatke, vezane za izgradnju pojedinih objekata;
  • Proučava projektnu dokumentaciju (projekat organizacije i tehnologije izvođenja radova);
  • Organizuje izvođenje radova na važećim projektima, uz praćenje određenih podataka, merenja procesa rada na objektu, iskorišćenost kapaciteta i radne snage;
  • Vrši i druge poslove po nalogu rukovodioca i neposredno nadređenog lica.

Plata po dogovoru.

Radni odnos na određeno vreme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju napred navedene uslove!

    ŽGP GP BEOGRAD

    Preduzeće postoji od 1947. godine. Bavi se izgradnjom mostova i tunela.

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?