Konkurs je istekao.

NB SOFT je firma koja se bavi projektovanjem i razvojem web i mobilnih aplikacija. Fokus našeg razvoja je NB SHOP platforma za internet prodaju. Naše rešenje je lider na domaćem tržištu u izradi internet prodavnica, što pokazuje naša referentna lista realizovanih projekata.

Zbog povećanja obima posla tražimo kolege web dizajnere koji će doprineti razvoju naše firme aktivnim učešćem u realizaciji najrazličitijih projekata i ličnim usavršavanjem.

Više o nama možete saznati na našem sajtu www.nbsoft.rs

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Junior Web Dizajner

Beograd

Opis posla

Osnovni fokus web dizajnera u našoj firmi jeste na razvoju i usavršavanju NB SHOP platforme sa stanovišta grafičkih i idejnih rešenja, UI/UX-a, jedinstvenog idejnog rešenja u skladu sa internim standardima, kao i rad sa kolegama na realizaciji tokom trajanja projekta, a u cilju ispunjenja potreba i očekivanja klijenata sa kojima radimo.

Web dizajner treba da kroz svoju kreativnost kreira grafička i idejna rešenja namenjena za dalji rad programera, koji rade na razvoju i pokretanju internet prodavnice, prezentacionih sajtova, kao i mobilnih aplikacija. Tražimo sistematičnu i kreativnu osobu, otvorenu za timski rad i saradnju, koja želi da pretoči svoj dizajnerski talenat, iskustvo i ideje u inovativna i interaktivna rešenja.

Osnovni zahtevi:

  • Odlično poznavanje Photoshop-a, Illustratora
  • Iskustvo u izradi UI i UX dizajna.
  • Dobro poznavanje engleskog jezika.
  • Mogućnost rada na više projekata i sposobnost prioritetizacije zahteva.
  • Kreativnost i nalaženje inovativnih rešenja za izradu jedinstvenog dizajna internet prodavnica, prezentacionih sajtova i mobilnih aplikacija.
  • Sposobnost prilagođavanja dizajna u odnosu na zahteve klijenata i razmatranje rešenja iz ugla korisnika.
  • Praćenje i poznavanje svetskih trendova web i grafičkog dizajna.
  • Želja za učenjem i daljim usavšavanjem.
  • Entuzijazam i sposobnost za intenzivan timski rad.
  • Spremnost na saradnju i razmatranje tuđih predloga.

Poželjno:

  • Iskustvo u izradi dizajna za mobilne aplikacije- Iskustvo u korišćenju aplikacija za wireframe mapiranje sajta- Iskustvo u dizajniranju e-commerce rešenja

Zaduženja i obaveze:

  • Analiza datog zadatka u cilju sagledavanja potreba klijenta i planiranja potrebnog vremena za realizaciju.
  • Komunikacija sa klijentom radi boljeg razumevanja zahteva.
  • Priprema grafičkog rešenja internet prodavnice, prezentacionog sajta ili mobilne aplikacije uz saradnju i interne konsultacije sa članovima tima.
  • Izrada grafičkog rešenja u skadu sa zahtevima klijenta i isplaniranog vremena za realizaciju.

Nudimo:

  • Priliku za razvoj karijere i mogućnost za lično usavršavanje.
  • Izazovne projekte u web developmentu.
  • Posećivanje različitih konferencija u regionu i inostranstvu.
  • Prijatan prostor za rad uz otvorenu i pozitivnu radnu atmosferu.

Prilikom prijavljivanja potrebno je dostaviti CV sa linkovima ka realizovanim projektima.

Kandidati koji prođu prvi krug, biće pozvani na intervju.

Rok za konkurisanje: 19.07.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca NB SOFT Aleksandar Nastevski PR

NB SOFT je firma koja se bavi projektovanjem i razvojem web aplikacija. Nudimo gotova softverska rešenja za korišćenje, kao i razvoj softvera prilagođenih za potrebe klijenata, u našem razvojnom centru u Beogradu. Pretvaranje ideje u stvarnost je moto našeg tima! NB SOFT svakodnevno ulazi u izazov sa klijentima u oblasti razvoja web aplikacija, poslovnih aplikacija, web dizajna, mobilnih aplikacija, digitalnih medija i implementacija softverskih rešenja. Ono što se svakako ističe u našoj…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.