Konkurs je istekao.

Kasir - izlagač

Domaća trgovina d.o.o.

Beograd, Novi Sad

25.04.2020.

Potreban nam je:

KASIR - IZLAGAČ

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na kasi
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Sposobnost prilagođavanja različitim ljudima i zahtevima posla
  • Spremnost na tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

Prijavljivanjem na konkurs dajete saglasnost da se vaši lični podaci koriste i obrađuju u svrhu regrutacije i selekcije kandidata.

Svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

 Rok za konkurisanje: 25.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    Domaća trgovina doo

    Aroma predstavlja lanac maloprodajnih objekata u sklopu kojih vam nudimo odabrani asortiman robe široke potrošnje, kako domaćih, tako i stranih proizvođača.  Naša priča počinje u septembru 2012. godine kada je otvoren prvi Aroma market uz obećanje da sve ono što vam je svakodnevno potrebno i još mnogo proizvoda koje do sada niste znali gde možete kupiti, sada možete pronaći kod nas. Vođeni ovim obećanjem, nastavili smo da rastemo i porasli na 63 Aroma marketa…

    Direktan link do oglasa