Konkurs je istekao.

Akademija Filipović je specijalizovana za obrazovne programe neophodne u domenu rada na računarima, prati najsavremenije trendove u sferi stručnog usavršavanja prosvetnih radnika iz najrazličitijih oblasti rada u obrazovnom sistemu uz akreditaciju od strane Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja Republike Srbije.

Edukacija zaposlenih u obrazovanju, izrada web aplikacije za potrebe obrazovnih ustanova (ednevnik, eportfolio, ebiblioteka, platforma za izradu školskih sajtova - Školski informacioni sistem), distribucija i proizvodnja prenosnih interaktivnih tabli, podizanje informatičke pismenosti zaposlenih u obrazovanju, proizvodnju CRM i poslovnih aplikacija.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Knjigovođa

Jagodina

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje poslovnih promena
  • Izrada IOS-a, opomena i obračun zateznih kamata kupcima
  • Praćenje i usklađivanje salda–konta kupaca i dobavljača
  • Obračunska plaćanja - knjiženje kompenzacija, asignacija, cesija i sl.
  • Obračun plata i predaja propisanih obrazaca
  • Platni promet, knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
  • Blagajničko poslovanje - dinarsko i devizno
  • Izrada putnih naloga i obračun troškova i dnevnica
  • Vođenje skladišnog poslovanja – robnog i materijalnog
  • Praćenje zakonskih propisa iz područja računovodstva i finansija
  • Po potrebi i drugi administrativno-finansijski poslovi, kontaktiranje s kupcima i dobavljačima

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog smera (finansije i računovodstvo)
  • Potrebne godine iskustva na istim poslovima: 5 godine
  • Poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa
  • Analitičnost, tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost

Nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Visoku zaradu koja prati vaš učinak, rad i zalaganje

Molimo da CV pošaljete elektronskim putem.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate koji zadovoljavaju uslove iz konkursa.

Rok za konkurisanje: 30.01.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 5.00
  • Broj glasova: 1

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Akademija Filipović d.o.o.

Akademija Filipović je specijalizovana za obrazovne programe neophodne u domenu rada na računarima, prati najsavremenije trendove u sferi stručnog usavršavanja prosvetnih radnika iz najrazličitijih oblasti rada u obrazovnom sistemu uz akreditaciju od strane Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja Republike Srbije. Edukacija zaposlenih u obrazovanju, izrada web aplikacije za potrebe obrazovnih ustanova (ednevnik, eportfolio, ebiblioteka, platforma za izradu školskih sajtova - Školski…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.