Konkurs je istekao.

Komercijalista tehničke struke za rad na terenu

Teh - Tel d.o.o.

Beograd, Mokroluška 56

26.02.2021.

ugovor puno radno vreme

Naša firma je osnovana 1990. godine. Bavimo se proizvodnjom, uvozom i distribucijom kompletnog asortimana interfonske opreme pod brendom TEH-TEL.

Kako se širi obim posla, imamo potrebe da proširimo i naš tim. Potrebni su nam vredni i motivisani saradnici, koji će zajedno sa nama, učestvovati u daljem unapređenju firme.

Raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto Komercijalista tehničke struke za rad na terenu.

Potrebne kvalifikacije:

  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač.
  • Odgovornost i predanost poslu.
  • Sposobnost rada u timu.
  • Komunikativnost, marljivost, volja za učenjem.
  • Ljubaznost, nenametljivost i prijatan pristup kupcu.
  • Pedantnost u radu sa robom i dokumentacijom.

Opis posla:

  • Obilazak postojećih partnera, pronalaženje novih i ispitivanje tržišta.
  • Postavljanje eksponata i aranžiranje robe u radnjama kupaca.
  • Razvijanje poslovnih kontakata, uspostavljanje odnosa i zaključivanje poslova.
  • Izveštavanje klijenata o aktivnostima firme.
  • Efikasno izveštavanje i saradnja sa kolegama.

Od budućeg kolege očekujemo:

  • Visok nivo odgovornosti.
  • Samostalnost i pouzdanost u radu.
  • Efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka.
  • Sposobnost brze implementacije novih ideja.
  • Energičnost, timski rad.

Nudimo:

  • Redovnu zaradu.
  • Rad u prijatnom okruženju sa profesionalnim kolektivom.
  • Mogućnost zaposlenja za stalno posle probnog perioda.

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume konkursa, molimo Vas da svoj CV na srpskom jeziku, sa slikom pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Telefon za eventualna pitanja je u dnu oglasa.

    • Srbija, Beograd, Mokroluska 56 11000 Beograd
    • PIB: 101728176
    • Matični broj: 07512678

    Direktan link do oglasa