Konkurs je istekao.

Komercijalni direktor

Ljubex International d.o.o.

Beograd, Kumodraška 253

31.10.2020.

Mi smo kompanija koja posluje u Srbiji preko 30 godina. Ovlašćeni smo distributer Schaeffler grupe (FAG,INA, LUK), ZVL, ART, CODEX,HFB i mnogih drugih.  Pozicionirali smo se kao tržišni lider u oblasti uvoza i prodaje ležajeva.

Ukoliko uživate u prodaji, u kreiranju ciljeva i dostizanju istih, osvajanju novih tržišta, ovo je prilika da radite u kvalitetnom timu i uspešnoj kompaniji na poziciji Komercijalni direktor, Beograd

OPIS POSLA

  • Kreira i implementira prodajnu strategiju/poslovni plan koji će osigurati poziciju kompanije na tržištu, povećati obim saradnje sa postojećim i doneti bazu novih kupaca. Izvestava o realizaciji
  • Identifikuje promene na tržistu, status konkurencije – cene, nove proizvode. Otvara potencijal novih trzista
  • Definiše cene proizvoda u skladu sa komercijalnom politikom
  • Kreira ciljeve prodajnom timu i individualne ciljeve članovima tima (prodajne i razvojne)
  • Razvija prodajni tim kroz edukaciju o proizvodima, savetovanje i motivaciju u odnosu na postavljene ciljeve. Prati učinak prodajnog tima i članova tima i izvestava o realizaciji
  • Direktna prodaja ka ključnim/potencijalno ključnim kupcima u cilju uspostavljanja i razvijanja saradnje. Razumevanje potreba i briga o kupcu.
  • Kreira plan nabavke i upravlja realizacijom, optimizuje zalihe
  • Usmerava pripreme i realizaciju tendera
  • Predstavlja kompaniju na industrijskim događajima, sajmovima, konferencijama
  • Učestvuje u kreiranju marketinških inicijativa koje mogu da doprinesu boljoj realizaciji prodaje
  • Razvija i implementira najbolju praksu za interne procese. U intenzivnoj je interakciji sa svim sektorima kompanije kako bi obezbedio usaglašenosti u radu
  • Analizira, prati i izveštava o rezultatima rada prodajnog tima (kroz vec usvojene izvestaje i kreiranje novih u skladu sa aktuelnim potrebama)
  • Ostvaruje poslovnu saradnju sa komorama i bankama. Usmerava vršenje finansijskih i računovodstvenih poslova.

USLOVI:

  • VII stepen obrazovanja – ekonomskog ili mašinskog usmerenja
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskoj jezika  - poslovna pisana i usmena komunikacija
  • MS Office paket – napredno znanje
  • Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

  • Rad u kompaniji koja je lider na tržistu u oblasti uvoza i prodaje ležajeva
  • Poslovnu klimu gde se ceni inovativnost, inicijativa, samostalnost i ostvareni cilj
  • Kompenzacioni paket u skladu sa rezultatima rada

Ukoliko smatrate da smo mi pravi izbor za Vaš sledeći karijerni korak, konkurišite.

Biće kontaktirani samo kandidati koji budu u užem izboru.

    • Kumodraska 253, Beograd, Srbija
    • PIB: 100028142
    • Matični broj: 07537255

    Direktan link do oglasa