Konkurs je istekao.

Kontrolor procesa zavarivanja

Tim - Cop d.o.o.

Temerin, Partizanska

15.08.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

TIM-COP DOO TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin, zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos: KONTROLOR PROCESA ZAVARIVANJA (ispitivač zavarenih spojeva)

2  izvršioca

OPIS POSLOVA:

  • Kontrola i praćenje proizvodnih procesa zavarivanja,
  • Stara se o adekvatnom sprovođenju svih uputstava u oblasti zavarivanja
  • Radi na realizaciji i kontroli sprovođenja korektivnih i preventivnih mera, koje su u funkciji stalnog unapređenja kvaliteta procesa
  • Učestvuje u kreiranju i sprovodi planove kontrolisanja
  • Izrađuje izveštaje o kvalitetu procesa zavarivanja
  • Ostvaruje saradnju sa drugim sektorima i saradnicima
  • Obezbeđuje urednost radnog prostora i sredstava za rad
  • Vrši samokontrolu i unapređenje sopstvenog rada

USLOVI:

  • Ispitivači zavarenih spojeva ispitivanjem bez razaranja, sertifikovani za sledeće metode ispitivanja:
    • Ultrazvuk / Stepen 2 / skraćenica UT 2
    • Penetranti / Stepen 2 / skraćenica PT 2
    • Magnetsko ispitivanje / Stepen 2 / skraćenica MT 2
    • Vizualno / Stepen 2 / skraćenica VT 2
    • Stepen 2 = iskusan ispitivač, samostalan
  • Svaki ispitivač mora posedovati važeći sertifikat, u kojem je navedeno prema kojem standardu je sertifikovan, kao npr:
    • UT 2 prema EN 473
    • MT 2 prema EN 473:2008 i/ili ISO 9712:2005
    • PT 2 prema EN 473:2008 i/ili ISO 9712:2005
    • VT 2 prema EN 473, ISO 9712
  • Neophodno je da ispitivači poseduju sertifikate za bar dve navedene metode ispitivanja
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Srednja stručna sprema IV stepena – mašinskog ili tehničkog smera
  • Obavezno znanje rada na računaru
  • Sklonost ka timskom radu
  • Istrajnost u poslu

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Prijave sa biografijom slati do 15.08.2021. elektronskim putem ili putem pošte na adresu: TIM-COP DOO TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin.

    Konkurs je istekao.

    Tim - Cop d.o.o. Temerin

    • Ilandža 12, 21235 Temerin, Srbija
    • PIB: 100455006
    • Matični broj: 08413541

    Direktan link do oglasa