Konkurs je istekao.

Kontrolor zavarivanja i gasnog sečenja

Fortaco d.o.o.

Gruža (Knić)

06.07.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Fortaco d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto: KONTROLOR ZAVARIVANJA I GASNOG SEČENJA (1 izvršilac)

Uslovi:

  • Minimum III ili IV stepen stručne spreme – tehničke struke;
  • Čitanje tehničkih crteža;
  • Korišćenje merne opreme;
  • Poželjno je prethodno radno iskustvo na poslovima kontrole kvaliteta.

Opis posla:

  • Kontroliše zavarene proizvode - vizuelno, penetrantima ili magnetnim česticama, ultrazvučno – a u skladu sa završenim obukama;
  • Vrši estetsku kontrolu zavarenih spojeva;
  • Vrši dimenziono-geometrijsku kontrolu zaheftanog sklopa;
  • Obavlja periodično kontrolisanje parametara zavarivanja u procesu proizvodnje;
  • Vrši verifikovanje zavarenih proizvoda;
  • Obavlja kontrolisanje proizvoda sečenih na gasnom sečenju;
  • Vrši periodično kontrolisanje parametara procesa gasnog sečenja;
  • Vrši verifikovanje proizvoda sečenih na gasnom sečenju;
  • Vodi evidencije o sprovedenim kontrolama proizvoda;
  • Označava neusaglašene proizvode i vrši praćenje procesa do konačnog razrešenja neusaglašenosti;
  • Predlaže poboljšanja procesa kontrole karakteristika proizvoda i proizvodnje.

Omogućavamo Vam:

  • Rad u dinamičnom okruženju u internacionalnoj kompaniji;
  • Profesionalno usavršavanje;
  • Kontinuiranu podršku i razvoj, uz mogućnost napredovanja.
    Konkurs je istekao.

    Fortaco d.o.o. Gruža

    Fortaco Group je jedan od vodećih nezavisnih strateških partnera u oblasti teških građevinskih mašina, kao i u pomorskoj industriji (kabine vozila, čelične konstrukcije, montaža mašina, tehnologija). Grupa posluje na više lokacija u Evropi i Aziji. Fortaco Gruža (ranije poznata pod nazivom Rapp Zastava) ima dugogodišnju tradiciju i predstavlja priznato privredno društvo u oblasti proizvodnje, razvoja i unapređenja vitala, dizalica i drugih mašina za pomorsku industriju i industriju nafte i gasa.…

    Direktan link do oglasa