Konkurs je istekao.

Logističar - dispečer u domaćem i međunarodnom transportu

Sole - komerc d.o.o.

Beograd - Dobanovci

08.02.2020.

Preduzeće "Sole komerc"d.o.o. Beograd-Dobanovci, ul. Maršala Tita br. 225, uspešno posluje već 23. godine u delatnosti trgovine čvrstim gorivima, žitaricama i transportom.

Zbog upražnjenog radnog mesta raspisuje konkurs za prijem:

1 izvršilac, Beograd - Dobanovci

Uslovi:

  • SSS/VŠ/VSS saobraćajnog ili mašinskog profila (poželjno)
  • Razvijena sposobnost organizacije i planiranja transporta
  • Dobro poznavanje transportnih vozila i ruta u regionu (bivše zemlje SFRJ, Albanija)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika (komunikacija i pisanje)
  • Radno iskustvo minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na timski rad i usavršavanje

Opis posla:

  • Organizacija kamionskog transporta u zemlji i inostranstvu sopstvenim i angažovanim prevozom
  • Praćenje kamiona i robe od utovarnog do istovarnog mesta sa svom pratećom dokumentacijom
  • Obezbeđivanje svih potrebnih dozvola za sopstvena transportna vozila u domaćem i međunarodnom saobraćaju
  • Dnevna komunikacija sa vozačima kao i sa komercijalistima iz sektora agrara i čvrstih goriva
  • Rešavanje problema nastalih u procesu transporta, pregovori sa domaćim i stranim prevozničkim kompanijama
  • Kontrola potrošnje goriva sopstvenih transportnih vozila, kontrola i briga o svim procedurama vezanim za nesmetano obavljanje transporta (registracija, očitavanje tahografa, putni nalozi...)
  • Znanje domaćih i stranih regulativa i propisa, praćenje ostvarenih rezultata sa direktorom
  • Organizacija redovnih i vanrednih servisa, priprema za registraciju i vanredne preglede vozila, obezbeđivanje rezervnih delova
  • Saradnja sa inspekcijskim organima
  • Priprema dokumentacije za povrat akciza

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Posao je u stabilnom preduzeću, sa dosta dinamičnosti u radu

Rok za konkurisanje: 08.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    "Sole Komerc" doo

    • Maršala Tita br. 225, Beograd-Dobanovci, Srbija
    • PIB: 100220854
    • Matični broj: 06537006

    Direktan link do oglasa