Konkurs je istekao.

Magacioner - distributer

GMZ Ervamatin d.o.o.

Beograd, BULEVAR MIHAJLA PUPINA 10z/31

08.10.2021.

ugovor puno radno vreme

GMZ Ervamatin je kompanija koja posluje u sektoru farmacije na programima prirodne kozmetike i dijetetskih suplemenata.

Zbog proširenja aktivnosti i povećanog obima posla potreban nam je kandidat za sledeću poziciju: Magacioner - distributer.

Opšti uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema.
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije i iskustvo u prevozu robe
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Radno iskustvo minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima.

Opis posla:

  • Vrši zaprimanje, istovar i utovar robe, sirovina i repro materijala u magacinu i iz magacina.
  • Odgovara za tačnost zaprimljene robe, sirovina i repromaterijala po vrsti, roku trajanja i količini i vodi propisanu evidenciju.
  • Odgovara za pravilno slaganje, manipulaciju i vodi računa o rokovima i lomljivosti iste.
  • Odgovara za savesno, odgovorno i tačno pripremanje i distribuciju robe za kupce Društva
  • Vodi računa o popunjenosti prostora.
  • Učestvuje u kontroli rokova robe i sirovina.
  • Prilikom distribucije kupcima (isporuka robe) proverava količinu i odgovoran je za prateću dokumentaciju
  • Odgovara za smeštaj robe u vozilo i stara se o sigurnosti i zaštiti tereta u vozilu.
  • Materijalno je odgovaran za preuzetu robu i vozilo..
  • Učestvuje u periodičnom brojanju robe tj.popisu robe u magacinu.
  • Odgovoran je za higijenu magacina i manipulativnog prostora van istog.
  • Prati i obezbeđuje poštovanje procedura i pravila Društva, kao i zakonskih obaveza u delokrugu svoga rada.
  • Odgovara za čuvanje opreme i sredstava za rad.
  • Radi kontroling emitovanih i objavljenih reklama u štampanim i elektronskim medijima i sačinjava izveštaj.
  • Obavlja poslove u skladu sa zakonom, aktima poslodavca, kao i poslove koji su po svojoj prirodi nužni za obavljanje poslova iz opisa.
  • Vodi propisanu evidenciju za zaduženo vozilo, odgovara za njegovu ispravnost i snosi materijalne troškove za eventualnu štetu nastalu na vozilu.
  • Vodi računa o izgledu vozila koje duži, a sve u cilju očuvanja ugleda i značaja firme.
  • Dužan je da sprovodi i pridržava se svih naloženih mera za bezbedan i zdrav rad, zaštite od požara i zabrane upotrebe alkohola i drugih sredstava zavisnosti kao i lekova koji izazivaju psihomotorne efekte u toku rada

    GMZ Ervamatin doo

    • Srbija, Beograd, Bulevar Mihajila Pupina 10/12 11070Novi Beograd
    • PIB: 106697542
    • Matični broj: 20661933

    Direktan link do oglasa