Magacioner na gradilištu

Konstruktor Grupa

Aleksinac, Loznica, Mladenovac, Niš, Surčin

02.12.2020.

ugovor puno radno vreme

Konstruktor Grupa se bavi pružanjem visokokvalitetnih usluga u sferi građevinskog inženjeringa. Od momenta osnivanja 2004. godine. Sa velikim uspehom smo savladali mnoge projektne izazove. Osmišljavamo i realizujemo projekte različitih vrsta, obima, složenosti i rokova, ali jedna karakteristika uvek ostaje prepoznatljiva: sposobnost da saslušamo i razumemo klijentove zahteve i potrebe, i da kao tim koncipiramo projekat. Ako želite da budete deo uspešnog tima, stičete nova znanja i veštine u prijatnom i dinamičkom okruženju, na izazovnim projektima, čekamo vas.

Konstruktor Grupa traži osobu za radno mesto: MAGACIONER NA GRADILIŠTU

Potrebni uslovi:

  • minimum III stepen stručne spreme
  • minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • poznavanje rada na računaru: MS Office
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Zaduženja:

  • Izdavanje materijala sa lagera
  • Izdavanje potrošnog materijala (boje, brusne ploče, rezne ploče, dizne za aparate, žice za zavarivanje, elektrode...)
  • Primanje dostavljene robe od dobavljača
  • Popisivanje opreme i materijala
  • Dostavljanje izveštaja nakon periodičnog popisa magacina

Od Vas očekujemo:

  • odgovornost i sposobnost u planiranju i organizaciji posla
  • spremnost i želju za prihvatanjem novih veština
  • sposbnost dobre komunikacije sa ljudima

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna zarada iznad tržišnog proseka
  • Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Dobro organizovano radno okruženje
  • Dinamična atmosfera gde se ceni i vrednuje zainteresovanost, posvećenost, individualni doprinos i timski rad

    Konstruktor distribucija d.o.o.

    • Srbija, Beograd, Oslobodjenja 10
    • PIB: 106898305
    • Matični broj: 20702206
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa