Konkurs je istekao.

Magacioner

Propulzija d.o.o.

Beograd, Novo naselje I deo 10d

30.11.2021.

Kompanija PROPULZIJA d.o.o. se nakon više od dve decenije uspešnog poslovanja i poslovne ekspanzije razvila u pouzdanog partnera u proizvodnji reklamnih proizvoda. Od 1992. kompanija je u kontinuiranom rastu i razvoju i nudi rešenja industrijskog dizajna, tehničkog razvoja i produkcije POS proizvoda. Proizvodnja i prateća administracija je smeštena u vlastitom proizvodnom pogonu u Rušnju. Našu kompaniju predstavlja uspešna kombinacija mladih ljudi i onih sa velikim radnim iskustvom, koji zajedno čine energičan, stabilan i ambiciozan tim.

Usled povećanog obima posla, sa pozitivnim trendom rasta poslovanja, a u svrhe daljeg širenja na tržištima u okruženju, tražimo motivisane i kvalifikovane kandidate da budu deo našeg tima na poziciji:

MAGACIONER

Opis posla:

  • Dokumentaciono praćenje celokupnog procesa projektne proizvodnje i kretanja zaliha materijala i gotovih proizvoda (od ulaza materijala, samog procesa proizvodnje do izlaza gotovih proizvoda)
  • Praćenje stanja zaliha po projektima i uska saradnja sa tehničkim sektorom
  • Prijem, skladištenje i izdavanje materijala, opreme i alata
  • Upravljanje protokom robe ka proizvodnji i spoljnim kupcima
  • Evidencija materijala po vrsti, količini i vrednosti –robno materijalno knjigovodstvo
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstveno evidentiranje
  • Praćenje i uvid u stanje zaliha materijala-formiranje lager liste i optimizacija zaliha
  • Vođenje uredne magacinske dokumentacije
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje materijala, robe, alata
  • Odgovornost za poštovanje procedura u vezi sa procesom skladištenja i isporuke robe
  • Predlaže mere poboljšanja u smislu vizuelnog menadžmenta i smanjenja lagera
  • Aktivno učestvovanje u usavršavanju i implementaciji novih procedura
  • Sprovođenje redovnih i vanrednih popisa robe, materijala, alata i opreme
  • Održavanje čistoće i urednosti magacina i utovarno/istovaranog prostora

Uslovi:

  • IV/VI stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje dokumentacije relevantne za magacinsko poslovanje
  • Odlično poznavanje microsoft Word-a i Excel-a
  • Iskustvo u radu u Pantheonu ERP informacionom sistemu je prednost
  • Odgovornost, preciznost, sistematičnost i posvećenost radu
  • Spremnost na timski rad, komunikativnost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Dobre uslove u okviru dinamičnog tima
  • Redovnu zaradu

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i unapredite, molimo Vas da biografiju, poželjno sa fotografijom dostave elektronski.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    PROPULZIJA  d.o.o. je moderna, dinamična kompanija sa tradicijom poslovanja preko 25 godina. Kompanija iz godine u godinu beleži intenzivan rast, razvoj  poslovanja i unapređenje tehnologije u proizvodnji POS displeja u skladu sa modernim standardima. Kompanija PROPULZIJA ima 3 Profitna Centra: 1. POSM (Point of Sales Materials) koji služi za izlaganje proizvoda robe široke potrošnje u prodavnicama širom Evrope. 2. Higijenske Stanice, koje smo razvili u saradnji sa dva najveća svetska…

    Direktan link do oglasa