Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer

Continental Novi Sad / Plant

Novi Sad

05.09.2022.

Lokacija: Fabrika Novi Sad | Potreban broj izvršilaca: 1
OPIS POSLA
  • Definiše mašine i kalupe u segmentu proizvodnje plastike
  • Nabavlja, poručuje i pušta u rad mašine, kalupe, infrastrukturu i proizvodnu ćeliju za nove projekte u skladu sa zahtevima kupaca tokom faze industrijalizacije
  • Dizajnira strategije, procedure i metode održavanja. Otklanjanje kvarova opreme. Prati realizaciju planova održavanja
  • Sprovodi dugoročno planiranje kapaciteta svih proizvodnih resursa, prostora, opreme i broja ljudi
  • Kontinuirano usavršavanje tokom uspostavljanja proizvodnje i serijske proizvodnje
  • Procenjuje rizike, izvodljivost, resurse i troškove traženi od strane menadžera za lansiranje novih proizvoda tokom faze nabavke
  • Identifikuje nove proizvodne tehnologije za brizganje, farbanje i sastavljanje plastičnih komponenti
  • Implementira ‘’Lean’’ i produktivne mere
  • Sprovodi planiranje rasporeda i toka materijala prema metodi mapiranja
  • Sprovodi studije vremena i kretanja prema MTM metodi
  • Podržava dizajn plastičnih delova i izbor komponenti
POTREBNE KVALIFIKACIJE
  • Univerzitetska diploma iz oblasti mašinskog inžinjerstva ili srodnih oblasti
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Poželjno iskustvo u proizvodnji plastike
  • Iskustvo u proizvodnim procesima iz oblasti ‘’Lean’’ proizvodnje
  • Iskustvo u metodama upravljanja kvalitetom (uključujući alate, smernice, sisteme i procese)
  • Znanje u proizvodnim tehnologijama, sistemima, infrastrukturi, standardima i procesima vezanih za brizganje plastike
  • Znanje o industriji 4.0, (Smart Factory Technologies)
  • Poznavanje MC Office paketa
  • Sposobnost za samostalan rad
  • Dobre komunikacijske veštine
  • Organizacione sposobnosti i veštine u rešavanju problema
  • Znanje engleskog jezika
ŠTA MOŽETE DA OČEKUJETE OD NAS
Fleksibilno radno vreme
Napredovanje unutar kompanije
Timbilding aktivnosti
Obuke i razvojne programe
’’Speak Up’’ kulturu
Konkurentan paket beneficija
Mogućnost rada na daljinu
Privatno zdravstveno osiguranje
Internacionalno radno okruženje
Poštovanje različitosti
O KOMPANIJI
Kao jedan od vodećih svetskih lidera u auto industriji, svakodnevno razvijamo proizvode i rešenja koja ispunjavaju naše snove o mobilnosti. Naše inovacije pomažu da svet učinimo boljim i sigurnijim mestom i to je ono što nas pokreće. U oblasti User Experience - UX (Korisničko iskustvo) zapošljavamo preko 15 000 ljudi na 21 lokaciji širom sveta. Lideri smo u osmišljavanju inovativnih rešenja za izvanredno korisničko iskustvo. Naša strategija je da budemo vodeća svetska kompanija za razvoj i proizvodnju rešenja u automobilskoj industriji. U fabrici Continental u Novom Sadu proizvode se instrument table za vozila, kao i sistemi za prikazivanje informacija i multimedijalnog sadržaja na ekranima.
Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, možete nam poslati Vašu biografiju/CV na engleskom jeziku preko poslovi.infostud.
Kontaktiraćemo kandidate koji prođu u uži krug.
    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Continental

    Continental

    Upoznajte nas: Kao jedna od vodećih korporacija u domenu automobilske industrije, Continental već više od 150 godina radi na razvoju proizvoda i rešenja kojima će ispuniti potrebe o lakoći kretanja građana širom sveta. Od svog osnivanja 1871. godine, kompanija pruža sigurna, efikasna, inteligentna i pristupačna rešenja za vozila, mašine, saobraćaj i transport. Sa prihodima od prodaje od 39,4 milijarde evra u 2022. godini, Continental pripada grupi vodećih dobavljača u automobilskoj industriji i ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Kada sam došao u Novi Sad, Continental je u ovom gradu imao svoj istraživačko-razvojni centar. Pratila ga je odlična reputacija, tako da sam otvaranje fabrike #Continental_NoviSad video kao odličnu priliku ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • TIMSKA DRUŽENJA
    • SPORT I REKREACIJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • ZABAVNI SADRŽAJ
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • RAD OD KUĆE
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • RAD NA DALJINU
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PERSONALIZOVANE BENEFICIJE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa