Konkurs je istekao.

Menadžer na biogasnom postrojenju

Imao electric d.o.o.

Novi Sad

24.05.2019.

Novi Sad

Opis posla, nadležnost i odgovornost

  • Kontrola toka pripreme i realizacije – rešavanje problema (tehničkih, zakonodavnih, računovodstvenih, precesnih itd), odlučivanje o sledećem postpuku.
  • Procena ispravnosti prateće dokumentacije i dokumenata sa gradilišta biogasnosg postrojenja.  Aktivno učestvovanje na kotrolnim danima realizovanih objekata.
  • Analiza i kontrola predloga ponuda i ugovora sa dobavljačima.
  • Izvođenje tehničkog nadzora investitora u toku realizacije.
  • Kontrola i preuzimanja dokumenata i dokumentacije završenog projekta (objekta).
  • Nadgledanje finansiranja izgradnje, priprema dokumentacije i dokumenata za potrebe knjigovodstvene evidencije.
  • Provera dokumenata i građevinskih dozvola i obezbeđivanje potpisivanja ugovora.
  • Priprema dokumentacije za sastanke, statistike itd.
  • Vođenje agende o izgradnji.
  • Praćenje troškova gradnje po objektima, stavkama, ugovorima i cenama.

Beneficije i dodaci zaposlenima

Naša kompanija nudi svojim zaposlenima:

  • 2 dana godišnjeg odmora više u odnosu na zakonom propisan rok
  • Doprinos za rođenje deteta
  • Nagrada za lojalnost poslodavaca

Informacije o procesu odabira kandidata

  • Visina fiksnog dela plate će biti određena prilikom intervjuisanja
  • Biografije na slovačkom ili engleskom jeziku slati elektronskim putem

Uslovi koje treba kandidat da ispunjava:

  • Pozicija je pogodna za kandidate sa obrazovanjem: srednja škola
  • Poznavanje jezika: slovački jezik i/ili engleski jezik

Ostale veštine:

  • Microsoft Excel – napredan nivoMicrosoft Word - napredan nivoMicrosoft PowerPoint - napredan nivoMicrosoft Outlook - napredan nivoSAP - napredan nivo
  • Vozačka dozvola
  • B kategorija

Radno iskustvo:

  • U oblasti elektrotehnike
  • Lične pretpostavke i veštine

Dodatni zahtevi:

  • Sposobnost čitanja tehničke dokumentacije.
  • Orijentacija u Zakonu o građevinarstvu, zakonu o energetici
  • Samostalnost i odlučnost
  • Veštine komunikacije i pregovaranja
  • Lojalnost
  • Aktivan vozač

Rok za konkurisanje: 24.05.2019.

    Konkurs je istekao.

    Imao electric doo Novi Sad

    • Kotorska 64, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 108559084
    • Matični broj: 21023647

    Direktan link do oglasa