Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Leiming CNC Equipment Europe d.o.o.

Beograd, Žitna 19

14.01.2021.

ugovor puno radno vreme

Kompaniji LEIMING CNC equipment Europe d.o.o., koja se bavi proizvodnjom jednokratnih zaštitnih maski, neophodna je osoba za rad na poziciji Menadžera prodaje.

Opis posla:

  • Targetiranje potencijalnih klijenata iz ciljne grupe
  • Zakazivanje i održavanje poslovnih sastanaka kod potencijalnih klijenata
  • Predstavljanje proizvoda potencijalnim kupcima

Uslovi:

  • Iskustvo u radu na poslovima prodaje
  • Minimum: srednja stručna sprema
  • Znanje engleskog jezika (B2 nivo minimum)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Neophodne veštine: komunikativnost, sposobnost pregovaranja, samostalnost i samoinicijativnost

Nudimo:

  • Rad: ponedeljak - petak 8 sati dnevno
  • Mogućnost napredovanja
  • Konkurentnu zaradu

    LEIMING CNC equipment Europe d.o.o.

    • Srbija, Beograd, Žitna 19
    • PIB: 112123763
    • Matični broj: 21611549
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?