SKUBA GROUP (www.skuba.biz) je osnovana 1992. godine i u svom sastavu ima 22 firme u 15 zemalja, sa preko 1.000 zaposlenih. Jedni smo od vodećih distributera rezervnih delova za kamione, prikolice i autobuse, u Centralnoj i Istočnoj Evropi, sa konsolidovanim prometom preko 183 miliona evra, u 2018. godini.

Naša glavna delatnost je prodaja širokog asortimana rezervnih delova, originalnih i kompatibilnih, po atraktivnoj ceni i u najkraćem roku. Naši standardni dobavljači, su dobro poznate globalne korporacije. Skuba obezbeđuje široku paletu uvek dostupnih proizvoda, na zadovoljstvo svojih klijenata.

Usled širenja poslovanja u Srbijii, SKUBA GROUP traži adekvatne kandidate, koji bi se priključili rastućem timu kompanije Skuba SRB d.o.o. (www.skuba.rs).

Potreban nam je:

Menadžer prodaje

Beograd, Čačak, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Subotica, Novi Pazar, Paraćin, Vrbas, Šabac

Glavna zaduženja:

  • Upoznavanje sa internim ERP sistemom, elektronskim katalogom rezervnih delova, izučavanje širokog asortimana SKUBA proizvoda, analiza poslovnih procesa kompanije
  • Upravljanje upitima klijenata, primanje porudžbina, priprema i predaja ponuda, obezbeđivanje delova i izdavanje računa
  • Dnevno praćenje planova o posetama klijentima, unošenje podataka u CRM
  • Predstavljanje i promocija proizvoda i kompanije, pozivanjem i posetama potencijalnim klijentima
  • Upravljanje lagerom i obezbeđivanje dostupnosti neophodnog asortimana na zalihama Skuba SRB d.o.o.
  • Predviđanje potreba i poručivanje robe iz centralnog skladišta u Litvaniji
  • Izvršavanje i praćenje planova prodaje i profitabilnosti
  • Rukovođenje procesima isporuke robe klijentima

Uslovi:

  • Najmanje 3 godine iskustva u prodaji rezervnih delova za kamione ili post prodaji servisnog centra ili autorizovanog distributera
  • Odlično tehničko poznavanje konstrukcije kamiona i rezervnih delova
  • Obavezno iskustvo rada u katalozima za identifikaciju rezervnih delova za kamione
  • Dobro poznavanje lokalnog tržišta, klijenata i konkurencije
  • Dinamična osoba spremna za terenski rad
  • Sposobnost za uspostavljanje, građenje i održavanje čvrstih poslovnih odnosa sa partnerima
  • Posedovanje prezentacionih, komunikacijskih i pregovaračkih veština
  • Sposobnost za samostalan, kao i timski rad
  • Sposobnost za rad pod pritiskom
  • PC veštine: MS Office paket, internet i E-commerce aplikacije
  • Sposobnost za brzu adaptaciju i rad u novom ERP sistemu
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije (čista)

Nudimo:

  • Rad u dinamičnoj multinacionalnoj kompaniji
  • Svu potrebnu podršku i veliko poslovno iskustvo
  • Neophodnu radnu opremu: notebook, telefon, kataloge, sredstva za rad
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja u karijeri
  • Odlične uslove rada

 Rok za konkurisanje: 26.02.2019.

Konkurišite
Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: Menadžer prodaje

Greška u oglasu? Obavestite nas

Prijavite problem sa oglasom

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com i poslodavci neće biti u prilici da ga pročitaju.

Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati za oglas.

Štampa

Podelite na društvenim mrežama:

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Skuba Srb

SKUBA GROUP (www.skuba.biz) je osnovana 1992 godine i u svom sastavu ima 22 firme u 15 zemalja, sa preko 1.000 zaposlenih. Jedan smo od vodećih distributera rezervnih delova za kamione, prikolice i autobuse u Centralnoj i Istočnoj Evropi sa konsolidovanim prometom od 170 miliona evra. Naša glavna delatnost je prodaja širokog asortimana rezervnih delova, originalnih i kompatibilnih, po atraktivnoj ceni i u najkraćem roku. Naši standardni dobavljači su dobro poznate globalne korporacije. Skuba…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.