Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Vicont vektor d.o.o. Beograd

Beograd

10.04.2020.

Vicont Vektor Beograd se bavi proizvodnjim i prodajom rezevnih delova za privredna vozila i autobuse i u cilju ostvarenja rastućeg plana prodaje raspisuje konkurs za prijem u stalni radni odnos:

4 izvršioca (2 sa iskustvom, 2 bez iskustva)
Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

  • Izrada, organizacija i sprovođenje nedeljnih i mesečnih planova prodaje u dogovoru sa rukovodstvom
  • Svakodnevna analiza prodaje i uspešnosti i preduzimanje akcija u cilju poboljšanja prodaje
  • Odgovornost za postizanje dnevnih, nedeljnih, mesečnih i periodičnih planova
  • Uspostavljanje saradnje sa novim klijentima
  • Obilazak potencijalnih kupaca na tržištu Beograda, Vojvodine i Srbije i prezentacija ponude preduzeća
  • Ugovaranje posla, sastavljanje ponuda i ugovora i praćenje realizacije do naplate
  • Izrada nedeljnih i mesečnih izveštaja o aktivnostima i rezultatima
  • Saradnja sa drugim odeljenjima u preduzeću
  • Definisanje količina, rokova isporuke i načina plaćanja
  • Pronalaženje novih klijenata i servisiranje postojećih
  • Izveštavanje nadležnim rukovodiocima
  • Opsluživanje klijenata svim neophodnim informacijama

Uslovi:

  • V, VI ili VII stepen stručne spreme
  • Komunikativnost i želja za afirmacijom u profesionalnoj radnoj sredini
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjna preporuka prethodnog poslodavca
  • Fleksibilnost, dinamičnost, samoinicijativnost
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Nudimo:

  • Dobar radni ambijent, napredovanje u pofesionalnom radnom okruženju, permanentne edukacije i stimulišuću zaradu uključujući i godišnje bonuse u zavisnosti od postignutih rezultata

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, molimo Vas da svoju profesionalnu biografiju i motivaciono pismo dostavite elektronskim putem do 10.04.2020.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Proizvodnja i prodaja rezevnih delova za privredna vozila i autobuse

    Direktan link do oglasa