Konkurs je istekao.

Menadžer/Menadžerka recepcije

MK Mountain Resort

Kopaonik

02.10.2021.

ugovor puno radno vreme

ODELJENJE RECEPCIJE

Naziv pozicije: Menadžer/Menadžerka recepcije

Sektor: Sektor domaćinstva i recepcije

Odeljenje: Odeljenje recepcije

Opis posla

  • Praćenje i pridržavanje svih hotelskih standarda, procedura i pravila ponašanja;
  • Praćenje i pridržavanje svih procedura na nivou MK Grupe;
  • Koordinacija i saradnja sa rukovodiocima drugih organizacionih jedinica;
  • Praćenje perfomansi zaposlenih
  • Aktivna kontrola primene standarda usluge i ponašanja od strane zaposlenih
  • Odgovoran za higijenu zaposlenih
  • U uslovima visoke okupiranosti, vrši alokaciju soba/gostiju.
  • Ažurno prati povratne komentare gostiju, komunicira ih sa zapsolenima i sprovodi korektivne mere zarad unapređenja usluge.
  • Delegira zadatke zaposlenima
  • Motiviše i monitoriše zaposlene da rade upselling
  • Odgovara na žalbe gostiju
  • Trenira i motiviše zaposlene
  • Pravi raspored rada za zaposlene
  • Odgovoran je za evidenciju prekovremenih radnih sati i njihovu preraspodelu
  • Kontroliše prisustvo zaposlenih na poslu i vodi evidenciju karneta
  • Nadgleda operativne aktivnosti, kako bi uvideo mesto i način za poboljšanje servisa, perfomansi zaposlenih i bezbednosti na radu.
  • Pruža trening za nove zaposlene i upoznavanje sa svim hotelskim uslugama, standardima i procedurama.
  • Radi evaluaciju zaposlenih
  • Kontroliše tačnost dolazaka zaposlenih na posao
  • Redovno informiše svoje zaposlene o bitnim dešavanjima u hotelu i o VIP gostima
  • Kreira budžet i prati da li su sve finansijske transakcije usklađene sa budžetom.
  • Vrši konstantan nadzor higijene
  • Odgovoran je za stanje pazara u svim kasama i vodi računa da svi zaposleni poštuju sve zakonske norme.
  • Otvara i zatvara finasijske račune
  • Vodi evidenciju o svim finansijskim transakcijama u sektoru recepcije
  • Vrši najavu svim hotelskim sektorima o dolasku VIP klijenata.
  • Odgovoran je za organizaciju svih zahteva gostiju koji su primljeni prilikom kreiranja rezervacije
  • Konstantno praćenje garancija plaćanja, informacija o gostima/grupama, otkaza rezervacija i druge bitne informacije neophodne za rad recepcije.
  • Odgovoran je za naplatu svih potraživanja koja za odgovornog komercijalistu imaju Menadžera Recepcije.
  • Unosi u sistem Operu sve važne informacije o gostima, njihovim navikama, preferencijama i žalbama.
  • Odogovoran je za kontrolu svih računa i njihovu usaglašenost sa stvarnim troškovima koje je klijent napravio.
  • U saradnji sa sektorom prodaje, priprema završne račune za grupne rezervacije
  • Vrši preautorizaciju kreditnih kartica klijenata, kako bi obezbedio sredstava za naplatu.
  • Odgovoran je za sve nenaplaćene račune koji se nalaze u sistemu, a koji su proizvod ne poštovanja procedure i standarda.
  • Odgovoran je za sva lična dokumenta koja je gost ostavio na recepciji na čuvanje
  • Dužan je da vodi evidenciju o gostima i da ih ažurno prijavljuje u turističku aplikaciju
  • Izvršava ostale poslove i zadatke po nalogu direktno nadređenog/nadređene ili drugih nadređenih.

 Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) društveno-humanističkih nauka i drugih vrsta
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Minimum 8 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa