Konkurs je istekao.

Modelar za predmete od kože odnosno kožnu galanteriju

Confezioni Andrea Serbia

Jagodina

20.02.2020.

Kompaniji Confezioni Andrea Serbia d.o.o. iz Jagodine potreban:

Modelar za predmete od kože
odnosno kožnu galanteriju

Jagodina

Opis posla:

  • Modeliranje predmeta od kože odnosno kožne galanterije: tašne, torbe, agende, nesesere i sl.

Uslovi:

  • Sa radnim iskustvom za obavljanje poslova izrade prototipa prema zadatom uzorku, modelu odnosno opisu kupca i izradi šablona.
  • Obavezno dobro poznavanje ručnog kao i mašinskog krojenja, šivenja i tanjenja kože kao i završne obrade.

Nuimo:

  • Mi nudimo stalni radni odnos nakon probnog rada, redovna primanja kao i mogućnost napredovanja.
  • Prijatno radno okruženje i motivišuću radnu atmosferu.
Dostaviti CV na engleskom jeziku.

Rok za konkurisanje: 20.02.2020.

    Direktan link do oglasa