Negovateljica/negovatelj

Dom za smeštaj odraslih i starijih Sveti Trifun

Beograd

01.09.2022.

ugovor puno radno vreme

Dom za smeštaj odraslih i starijih "Sveti Trifun" je Ustanova registrovana od strane Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva zdravlja. Trenutno se nalazimo na 2 lokacije u Beogradu. Više možete pogledati na našem sajtu www.domsvetitrifun.rs

Potrebna/an nam je: Negovateljica/Negovatelj

Opis posla:

  • pružanje nege i pomoći starim licima
  • izvršavanje zadatih radnih zadataka

Uslovi:

  • volja za rad sa starim ljudima
  • spremnost na rad u timu i rad u dinamičnom okruženju
  • prednost kandidati koji su u evidenciji NSZ-a duže od 6 meseci

Nudimo:

  • rad na neodređeno vreme
  • mogućnost napredovanja
  • mogućnost sticanja znanja i licence

Napomena:

Kandidati koji budu primljeni neophodno je da dostave lekarsko uverenje kojim se dokazuje zdravstvena sposobnost bez ograničenja za rad na radnom mestu za koje je raspisan oglas, izdato od Dispanzera medicine rada, kao i važeću sanitarnu knjižicu i uverenje da nisu osuđivani.

Zainteresovani se mogu javiti na broj telefona ili elektronskim putem.

    Dom za smeštaj odraslih i starijih Svt - Trifun

    Dom za smeštaj odraslih i starijih je licencirana Ustanova socijalne i zdravstvene zaštite koja svoje usluge pruža svima kojima su one potrebne i neophodne bez posebnih preduslova (odrasli ili stariji, pokretni, polupokretni, nepokretni, dezorjentisani, dementni, životno ugroženi) uz adekvatno zaposlen stručan i obučen kadar

    Direktan link do oglasa